صادرات تشک طبی با بهترین برند ایرانی

صادرات تشک طبی با بهترین برند ایرانی

صادرات تشک طبی در کشور ما، با انتخاب بهترین مارک و برندهای ایرانی هم امکان پذیر شده است. خرید عمده تشک هایی که با استانداردهای روز اروپا تولید شده اند را می توانید در این سایت به انجام رسانید.

امروزه صادرات تشک به عنوان یکی از عرصه های خوب اقتصادی در بازار کشور ما محسوب می شود که زمینه های مناسبی نیز برای انجام چنین معاملاتی فراهم شده است.

در بازار کنونی با توجه به ظرفیت هایی که کارخانه های تولید کننده ایرانی کسب نموده اند، شاهد این مسئله هستیم که می توان معاملات اقتصادی پرسودی را با بازارهای جهانی تجربه نمود.

تشک طبی پددار رویال

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

تشک طبی پددار رویال

یکی از انواع تشک های طبی که در امر صادرات هم می توان آن را معرفی نمود، مربوط به گروه تولیدی رویال اصل می باشد که با توجه به لایه بندی های تشکیل دهنده این نوع تشک ها، در بازار خارجی هم شاهد استقبال از آن هستیم.

از مشخصات تشک های پددار رویال، موارد زیر، مهم ترین گزینه ها می باشد:

  • پد اسفنجی ویژه
  • لایه ترموفلت 1200 گرمی
  • اسفنج مخصوص 35 کیلویی
  • اسفنج ریباند 80 کیلویی
  • اسفنج مخصوص 30 کیلویی
  • ترموباند 20 گرمی
  • اسفنج رول سی کیلویی
  • الیاف پلی استر 150 گرمی
  • پارچه گردبافت ترک

در خصوص ترموفلت مورد استفاده برای تولید این نوع تشک ها، ویژگی که می توان بیان نمود، ضد باکتری بودن آن است و همچنین ترموباند و پلی استر به کار رفته هم، ضد حساسیت می باشند.

شرکت رویال اصل، برای این نوع تشک های مرغوب خود، 15 سال تضمین کیفیت را قرار داده است.

تشک سوپر طبی درسا

تشک سوپر طبی درسا

شرکت رویال از دیگر تشک های صادراتی که عرضه نموده، مربوط به تشک های سوپر طبی می باشد که با نام تشک درسا نیز شناخته می شود.

در این نوع تشک های ایرانی که با ابعاد و اندازه های مختلف، امکان تولید آن وجود دارد، شاهد استفاده از لایه های پلی استر و ترموباند هستیم که غیر حساسیت زا بودن آن ها، سبب می شود تا به سلامتی بیشتر مصرف کنندگان کمک نماید.

رویه پارچه مورد استفاده برای این نوع تشک ها، به صورت گردبافت و با الیاف آلوئه ورا می باشد تا فضای مناسبی را برای خواب آرام ایجاد نماید.

چنین مشخصه های خاص و منحصر به فرد تشک های فوق، سبب شده تا برای صادرات به کشورهای مختلف، پیشنهاد شود.

خرید عمده تشک طبی

خرید عمده تشک طبی

مشتریان در خرید عمده تشک های طبی و فنری مورد نیاز خود، شاخصه ها و اولویت های متعددی را مد نظر خود قرار می دهند.

تعیین این شاخصه ها با توجه به اقدامات تجاری که قصد انجام آن را دارند تعیین می شود.

به طور کلی، فروش عمده تشک های این سایت، می تواند بهترین فضا برای همکاری با مشتریان باشد که تامین انواع نیازهای شما را امکان پذیر ساخته ایم.

صادرات تشک طبی

صادرات تشک طبی ایرانی

در امر صادرات تشک طبی به بازار بین المللی، بهترین مدل ها را برای فروش عمده آماده نموده ایم.

تشک هایی با خواص و ویژگی های منحصر به فرد و همچنین با استانداردهای بین المللی که توسط بهترین تولید کنندگان ارائه می شود، آماده فروش از طریق این سایت برای شما مشتریان خواهد بود.

به بالای صفحه بردن