پتو دو نفره گلدار

قیمت عمده پتو دو نفره گلدار مارک زنبق

پتو دو نفره گلدار با مارک و مدل زنبق از جمله کالایی است که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است. پتو هم مانندتخت و رو تختی و بالش و سایر ملزومات خواب، در ایجاد خوابی راحت و توام با آرامش نقش بسزایی دارد که اگر از مواد اولیه و الیاف مرغوبی استفاده نشده باشد می تواند سبب آلرژی و مشکلات دیگر شود و قیمت عمده ی این پتو مطمئنا نسبت به قیمت تک آن خیلی مناسب تر می باشد آن هم بیشتر به دلیل حذف واسطه ها.

پتو طرح گل برجسته

عرضه مستقیم پتو طرح گل برجسته

پتو ها اغلب برای گرم کردن استفاده می شوند ولی در مواردی فقط کاربرد زیبایی دارند.

پتوهای گل بر جسته علاوه بر گرمای خوب از زیبایی نیز برخوردار است.

این پتو ها در طرحای مختلف و زیبایی که توسط طراحان طراحی می شوند تولید و به بازار عرضه می شوند. عرضه ی مستقیم پتو گل بر جسته علاوه بر اینکه در قیمت آن موثر است سبب می شود به دلیل اینکه واسطه ها حذف شده اند از اصل بودن کالا اطمینان خاطر پیدا شود.

کارخانه تولید پتوی لاله

کارخانه تولید پتو لاله در قم

در شهر های متعددی کارخانه ی تولید پتو وجود دارد که یکی از بهترین این کارخانه ها در قم است به نام کارخانه تولید پتوی لاله.

این کارخانه با به کار گیری بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی و دستگاه ها و هم چنین استفاده از بهترین الیاف و مواد اولیه و بهره گیری از کارآمدترین افراد،کالایی مرغوب و با کیفیت را تولید و به بازار مصرف عرضه می کند.

پتو زنبق گل برجسته

صادرات پتو زنبق گل برجسته

یکی دیگر از مدل های پتوهای گل برجسته، مدل پتو زنبق است که بسیار با کیفیت است.به دلیل مرغوبیت در مواد اولیه و تولید صادرات این مدل پتو از اهمیت بالایی برخوردار است و حین اینکه می تواند نیاز های جامعه را بر طرف کند شرایط صادرات را نیز دارا می باشد.

پتو دو نفره گلدار

قیمت عمده پتو دو نفره گلدار مارک زنبق

پتو های گلدار دارای مدل و مارک مختلفی هستند از جمله مارک زنبق که مارکی بسیار پر طرفدار است که با رنگ بندی مختلفی تولید و عرضه می شود.

این نوع پتو صددرصد از پلی استر ساخته شده است. با اینکه ضخیم است ولی وزنی سبک دارد ولی مانند پشم گرم می کند.این نوع پتو را می توان در ماشین لباسشویی و با آب سرد شستشو داد.

پتوی مارک زنبق ضد حساسیت بوده و به دلیل نوع بافت آن،در هنگام خواب بدن شما عرق نمی کند و به همین دلیل می توانید خوابی توام با آرامش داشته باشید.

فیمت عمده ی پتو از جمله پتوی دو نفره به خاطر حذف واسطه ها بسیار پایین عرضه می شود.