خرید روتختی سه بعدی طرح پروانه ایرانی

خرید روتختی سه بعدی طرح پروانه ایرانی

روتختی سه بعدی طرح پروانه به همراه بیش از صد ها طرح و مدل مختلف دیگر توسط شرکت ایرانی پاندا خواب، چاپ و تولید می شود. خرید عمده روتختی های جدید و شیک تولید شده با پارچه های ترک، از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و قیمت های رقابتی آن ها، این محصول را برای خرید عمده، مناسب نموده است.

روتختی های سه بعدی

امروزه روتختی های سه بعدی به یکی از طرح های شیک و پرطرفدار در میان خانواده ها تبدیل شده است که هم طرح های تک نفره دارد و هم از نمونه های دونفره، تشکیل شده و هر کدام نیز می تواند ایده های متفاوتی را پیاده سازی نماید.

روتختی سه بعدی ارزان

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

قیمت روتختی سه بعدی ارزان

ارزان ترین مدل روتختی های سه بعدی، امروزه توسط شرکت های ایرانی تولید می شود و بسته به نوع دستگاه های چاپ دیجیتال مورد استفاده، کیفیت کارهای ارائه شده نیز متفاوت خواهد بود.

روتختی سه بعدی با پارچه ترک و طرح های جدید، توسط شرکت پاندا خواب تولید می شود که این محصول، در نمونه های تک نفره چهار تکه و دونفره شش تکه، تولید و بسته بندی می شود.

کانال تلگرام روتختی سه بعدی

کانال تلگرام روتختی سه بعدی

از طریق پیگیری کانال تلگرام و پیج اینستاگرام پاندا خواب هم می توانید از جدیدترین طرح و مدل های روتختی سه بعدی تولید شده، مطلع شوید.

اکثر مشتریانی که این مدل روتختی ها را خریداری می نمایند، پس از یکبار خرید، به مشتریان دائمی و همیشگی ما تبدیل می شوند که در این زمینه، شما هم می توانید کیفیت این کارها را امتحان نمایید.

روتختی سه بعدی عروس و داماد

روتختی سه بعدی عروس و داماد

از روتختی های سه بعدی به عنوان طرح های پیشنهادی برای عروس و داماد هم می توان استفاده نمود که تولید و عرضه آن ها، توسط شرکت پاندا خواب، انجام می شود.

از دیگر مشخصه های روتختی سه بعدی می توان به دارا بودن استاندارد جهانی بهداشت، اشاره نمود و حتی در امور صادراتی هم امکان همکاری با تاجران، فراهم شده است.

روتختی سه بعدی طرح پروانه

خرید روتختی سه بعدی طرح پروانه ایرانی

روتختی سه بعدی طرح پروانه با ترکیب رنگی سفید و بنفش، یکی از طرح هایی است که اگر شما بخواهید می توانید آن را خریداری نمایید و این محصول در اندازه های تک نفره، از چهار تکه که شامل روتختی، لحاف و دو روبالشی است، تشکیل شده است.

اگر قصد خرید روتختی دونفره هم داشته باشید، این روتختی های سه بعدی شش تکه می تواند گزینه انتخابی مناسبی باشد که به سادگی نیز دسترس پذیری به آن برای شما فراهم شده است.

به بالای صفحه بردن