پتو مینک طرح دار

خرید پتو مینک طرح دار بیمارستانی اصفهان

پتو مینک طرح دار با کاربردهای بیمارستانی، سازمانی و …، برای خرید عمده مشتریان تمامی شهرها و کشورها، در این سایت، با عرضه مستقیم، بهترین قیمت ها را در اختیار مشتریان قرار داده است. اگر می خواهید پتو مینک در وزن و اندازه استاندارد را خریداری نمایید، شرکت پتو شکوفه می تواند بهترین مرجع همکاری برای شما خریداران به حساب آید که با قیمت روز و رقابتی، اقدام به عرضه نموده است.

پتو مینک طرح دار

یکی از استانداردهایی که در تولید پتو، مورد استفاده قرار می گیرد، مربوط به تولید پتو با استفاده از دستگاه های مینک می باشد. پتو مینک طرح دار می تواند با نقش های اصیل و سنتی نظیر ببری و پلنگی و در رنگ های متنوع، تولید شود. یکی از مدل پتوهای یک نفره مینک طرح دار، از وزن ۱۸۰۰ گرمی با تلرانس پنج درصد و دونفره ۲۴۰۰ گرمی می باشد.

پتو مینک پلنگی یا ببری شکوفه

پتو مینک پلنگی یا ببری شکوفه

اگر بخواهیم به معرفی تولیدات شرکت پتو شکوفه بپردازیم، پتو مینک ببری و پلنگی می تواند یکی از این گزینه ها باشد.

این نوع پتوی صد در صد پلی استری، برای تمامی ارگان ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی، قابل سفارش و استفاده خواهد بود.

شرکت پتو شکوفه با سال ها فعالیت های خود در عرصه تولید پتو سربازی، نظامی، امدادی و … به خوبی توانسته نیاز بازار به پتو نمدی و پتو مینک و سیلک و … را تامین نماید.

پتو مینک طرح قالیچه دونفره

پتو مینک طرح قالیچه دونفره

پتو دونفره طرح قالیچه مینک هم قابل تولید و بافت در وزن های مختلفی می باشد که یکی از این وزن های استاندارد، ۲۶۰۰ گرم با تلرانس پنج درصد می باشد.

بدون شک، رنگ بندی های متنوع این مدل پتوی شیک و زیبا، می تواند برای رفع نیازهای مختلف مشتریان، مناسب باشد.

این شرکت تولیدی، در طول سال های فعالیتی خود به خوبی توانسته به ارائه بهترین جنس پتوهای ایرانی اقدام نماید و کمک موثری در عرصه صادرات پتو داشته باشد.

این که شما قصد ارسال پتو مینک به بازارهای خارجی را داشته باشید هم از طریق شرکت پتو شکوفه قابل انجام خواهد بود چرا که هم ظرفیت تولیدی بالایی دارد و هم این که تجربه لازم برای صادرات را دارد.

پتو مینک طرح پوست گاو

پتو مینک طرح پوست گاو

یکی از طرح های دیگر مورد استفاده در بافت پتو مینک، مربوط به طرح پوست گاو می باشد و این مدل پتو هم به عنوان پتو سربازی و پتو بیمارستانی، قابل استفاده می باشد.

خوشبختانه با روش های جدیدی که در تجارت امروزی مورد استفاده قرار گرفته، توانسته ایم به عرضه مستقیم پتو مینک با طرح های مختلف، برای تمامی سازمان ها و متقاضیان خرید عمده پتو، اقدام نماییم.

پتو مینک طرح دار

خرید پتو مینک طرح دار بیمارستانی اصفهان

خرید پتو مینک طرح دار برای مصارف بیمارستانی از بازار اصفهان، بدون شک می تواند برای شما بهترین قیمت های ممکن را به همراه داشته باشد.

با توجه به این که تولیدات پتو مینک با استفاده از الیاف پلی استری مرغوب انجام می شود، در نتیجه می تواند از بروز حساسیت و آلرژی هم جلوگیری نماید و شما با اطمینان کامل می توانید همکاری خود را با ما آغاز نمایید.