خرید اینترنتی روبالشی نقره کوب

خرید اینترنتی روبالشی نقره کوب

روبالشی نقره کوب از طرح های پرطرفدار بازار می باشد که افراد زیادی، متقاضی خرید عمده این محصول می باشند و خرید اینترنتی یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین روش های ممکن برای دستیابی به این محصول، خواهد بود. از این سایت، هر نوع روبالشی را که مد نظر داشته باشید می توانید انتخاب و سفارش دهید.

روبالشی ابریشمی

روبالشی ابریشمی ، مخمل، نقره کوب و … از انواع روبالشی هایی است که هم ظاهر زیبایی دارد و هم به ایجاد شرایط خوب و بهداشتی برای خواب، کمک می نماید. معمولا بسته بندی روبالشی به صورت ست دو عددی، انجام می شود و ارائه طرح های متنوع روبالشی در این مرکز، فرصتی خوب برای خرید عمده را در اختیار مشتریان قرار داده است.

روبالشی نقره کوب

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

سفارش روبالشی نقره کوب با طرح های جدید

اگر روبالشی نقره کوب با اندازه 67*44 و وزن 105 گرم را برای خرید عمده خود انتخاب کرده باشید، بهترین مدل های بازار را می توانیم در اختیار شما قرار دهیم.

چنین روبالشی هایی از تنوع بسیار زیادی هم به لحاظ طرح و هم به لحاظ رنگ، برخوردار می باشند و در نتیجه فروش روبالشی به صورت مستقیم، قیمت های خوبی را هم در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم.

روبالشی شیکدو مدل RB29

روبالشی شیکدو مدل RB29 بسته 2 عددی

اگر بخواهیم بخش دیگری از روبالشی های قابل فروش عمده را به شما معرفی نماییم، می توان به روبالشی های شیکدو اشاره نمود.

این دسته از روبالشی پنبه ای که با استفاده از کتان با نخ پنبه ای دوخته می شوند، قابلیت شستشو را نیز دارند. از ویژگی های دیگر این محصولات، می توان به دوخت طرح دار، زیپ دار بودن، بدون نیاز به سرمه دوزی و دارا بودن رنگ ثابت اشاره نمود.

تمامی این موارد، نشان از کیفیت بالای این دسته از روبالشی های دارد که شما می توانید در نتیجه تماس با ما، اقدام به ثبت سفارش این محصول نمایید.

روبالشی مدل جوآنا

روبالشی مدل جوآنا بسته 2 عددی

یکی از دیگر مدل روبالشی های این مرکز، اختصاص به روبالشی جوآنا دارد و این محصول هم به مانند دیگر روبالشی ها از بسته بندی دو عددی برخوردار است که با ابعاد استاندارد 70*50 سانتی متری، تولید شده و وزن 20 گرمی دارد.

دلیل وزن کم این روبالشی، به دلیل جنس این محصول می باشد که نخی است. والندار بودن و رنگ ثابت این روبالشی ها هم بخش دیگری از مشخصات قابل بیان خواهد بود و شما می توانید در این مرکز، برای خرید عمده روبالشی جدید، اقدام به تماس نمایید.

به بالای صفحه بردن