خرید روبالشی نانو در ایران

خرید روبالشی نانو در ایران

خرید روبالشی نانو با کیفیت اصل و تضمین شده را از طریق گروه پاندا خواب می توانید انجام دهید که در این مسیر، محصولات خوبی را آماده فروش عمده نموده ایم و این مسئله هم سبب شده تا تاجران عرصه کالای خواب، بتوانند برای خرید روبالشی مورد نیاز خود، با شرایط خوبی اقدام نمایند.

نسل جدید از روبالشی

یک نسل جدید از روبالشی های تولید شده در بازار جهانی که کاربردهای خاصی هم دارد، مربوط به روبالشی نانو بوده و مهم ترین کارایی چنین روبالشی هایی می تواند مربوط به ضد آب بودن آن ها باشد که در نتیجه این امر، می توان از بهداشت و سلامت روبالشی ها، اطمینان لازم را کسب نمود.

روبالشی نانو چیست

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

روبالشی نانو چیست

روبالشی نانو، نسل جدیدی از روالشی های آنتی باکتریال می باشد که تولید آن از نخ های پلی آمیدی انجام شده و در نتیجه این امر، خواص و فواید بسیاری می تواند به همراه داشته باشد.

تولید چنین روبالشی هایی در کشور ما هم با نشان سبز انجام شده و در نتیجه، از بهترین کیفیت ممکن، برخوردار خواهد بود.

ساخت روبالشی نانو

نحوه ساخت روبالشی نانو

ساخت و تولید روبالشی نانو، با استفاده از پلی آمید حاوی ذرات نقره، انجام می شود که در نتیجه این امر، خاصیت آنتی باکتریال در این نوع روبالشی ها ایجاد می شود.

با توجه به این که تولید الیاف با دمای 200 درجه سانتی گراد انجام می شود، در نتیجه شاهد ماندگاری خواص نانو در روبالشی ها خواهیم بود.

روبالشی نانو

تفاوت روبالشی نانو با سایر روبالشی ها

روبالشی های نانو به نسبت دیگر نمونه روبالشی های معمولی موجود در بازار، از فواید و کارایی های بیشتری برخوردار هستند که مهم ترین آن ها مربوط به آنتی باکتریال بودن آن خواهد بود.

هم اکنون با تولید روبالشی نانو در بازار کشور ما، به خوبی شاهد آن هستیم که نیاز بازار تامین شده و شما هم در صورت نیاز، می توانید اقدام به سفارش عمده نمایید.

خرید روبالشی نانو

خرید روبالشی نانو در ایران

در ایران اگر بخواهید برای خرید عمده روبالشی نانو اقدام نمایید، تنها نیاز نیست که از برندهای خارجی، این محصول را انتخاب کنید چرا که مسیرهای ساده تری هم وجود دارد و آن هم انتخاب روبالشی های ایرانی خواهد بود.

در صورتی که بخواهید روبالشی ایرانی نانو را سفارش دهید، این امر از طریق گروه پاندا خواب برای شما امکان پذیر خواهد بود که ارائه روبالشی اصل و باکیفیت را به انجام می رساند.

به بالای صفحه بردن