مرکز خرید پتو مینک اصفهان

مرکز خرید پتو مینک اصفهان

مرکز خرید پتو مینک اصفهان با ارائه بهترین مدل پتوهای بیمارستانی، سربازی، اردوگاهی و …، قیمت های خوبی را برای سفارشات عمده در اختیار مشتریان قرار داده است.

همانطور که می دانید پتوهای مینک با توجه به جنس و ویژگی هایی که دارند برای مصارف بیمارستانی و اردوگاهی گزینه مناسبی محسوب می شوند.

در حال حاضر شهر اصفهان به عنوان یکی از اصلی ترین قطب های تولید کننده انواع پتوهای مینک و همچنین پتوهای نمدی سربازی شناخته شده است.

پتو مینک طرح دار

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

تولیدی پتو مینک طرح دار

تولیدی های متعددی را می توان نام برد که در زمینه ارائه انواع پتوهای مینک فعالیت می نمایند و در طول سال ها تولیدات پتو، توانسته اند انواع مدل های طرح دار و همچنین نمونه های ساده را به بازار عرضه نمایند.

این نوع پتوها در اندازه های تک نفره و با وزن های بین 1.700 تا 2.500 کیلوگرمی تولید می شوند.

پتو نمدی سربازی

پتو نمدی سربازی شکوفه

در میان تولید کنندگان پتوهای سربازی در شهر اصفهان، شکوفه به عنوان یکی از نمونه برندهایی است که توانسته تنوع کامل تری از مدل پتوهای مختلف را ارائه نماید.

پتوهای نمدی که توسط این شرکت ارائه شده است، دارای طیف رنگی متنوعی می باشد که از جمله می توان به رنگ های زیتونی، کاهویی، طوسی، شتری و … اشاره نمود.

پتو مینک اصفهان

مرکز خرید پتو مینک اصفهان

با تولید بهترین نوع پتوهای سربازی و نمدی در شهر اصفهان، با توجه به این که مشتریان این محصول در تمامی شهرها قرار دارند، در نتیجه نیاز به موقعیتی خواهد بود که بتوان این نوع پتوها را مستقیم عرضه نمود.

ما با تحقیقاتی که در زمینه انواع روش های فروش پتو داشته ایم، به این نتیجه دست یافتیم که بدون شک فروش اینترنتی پتو از جمله راهکارهایی است که می تواند پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد.

از همین رو در این سایت، انواع مدل پتوهای مینک و یا بیمارستانی و … را عرضه نموده ایم که شما هم برای سفارشات عمده خود می توانید با ما در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن