مرکز فروش عمده پتو ژله ای

مرکز فروش عمده پتو ژله ای

فروش عمده پتو ژله ای با مارک های معروف ایرانی و خارجی در این مرکز سبب شده تا بتوانیم با مشتریان خود در هر نقطه از کشور که هستند، ارتباط سازنده ای داشته باشیم. اگر می خواهید پتوهای خوب و ارزان را خریداری نمایید و از طرفی تنوع طرح هم برای شما قابل اهمیت می باشد می توانید با ما در تماس باشید.

بازار پتو مسافرتی

بازار پتو مسافرتی در تهران امروزه به یکی از بازارهای داغ و رقابتی تبدیل شده است و در میان انواع پتوهایی که وجود دارد، پتو ژله ای، نمونه یکی از پتوهای ارزان و کارآمد به حساب می آید. اگر می خواهید یک پتو مسافرتی سبک و ارزان قیمت را خریداری کنید، ما برای شما، پیشنهادات ویژه ای داریم.

پتو ژله ای

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

پتو ژله ای چیست

در تولید پتو ژله ای، نخ میکروفیابر از جمله الیافی می باشد که در تولید این محصول به کار گرفته می شود و چنین نخی، در نتیجه ترکیب پلی استر و پلی آمید، تولید می شود.

از مشخصه های چنین الیافی، می توان به ضخامت پایین آن ها اشاره نمود که سبب می شود تا پتوهای تولید شده با این جنس، دارای وزن کمی هم باشند.

مزیت پتو ژله ای

مزیت پتو ژله ای نسبت به سایر پتوها

پتوهای ژله ای به دلیل مزیت هایی که بر سایر پتوها دارند، توانسته اند فروش بالاتری هم کسب نمایند و از جمله این مزیت ها می توان به امکان استفاده از آن ها در تمامی فصول سال اشاره نمود.

از طرفی انعطاف پذیری بالا و ضد آلرژی و حساسیت بودن هم می تواند مزیت دیگر چنین پتوهایی حساب شود که آن را برای استفاده تمامی گروه های سنی، مناسب نموده است.

قیمت پتو ژله ای

قیمت پتو ژله ای

از فاکتورهای خوب و قابل توجهی که در خصوص پتو ژله ای می توان بیان نمود، مربوط به قیمت عمده این محصول خواهد بود که معمولا از قیمت های مقرون به صرفه ای هم برخوردار هستند.

اما اطلاع از قیمت انواع پتو ژله ای با مارک های مختلفی که دارد، از جمله اموری خواهد بود که شما در نتیجه ارتباط با پاندا خواب، می توانید به دست آورید.

فروش عمده پتو ژله ای

مرکز فروش عمده پتو ژله ای

تمام تلاش ما در این مرکز در جهت فروش عمده پتو ژله ای با طرح های جدید می باشد که اگر شما بخواهید این محصول را به سادگی و با کمترین هزینه تهیه نمایید، می توانید با ما در تماس باشید.

ارائه مدل پتوهای ایرانی با نام های سروین، شادیلون و یا مارک های خارجی پتو اسکیمو و سنفیلا، بهترین شرایط را برای همکاری ایجاد نموده است.

به بالای صفحه بردن