مرکز فروش بالش طبی دنبالچه

مرکز فروش بالش طبی دنبالچه

مرکز فروش بالش طبی دنبالچه از بهترین موقعیت ها برای خرید عمده بهترین نوع بالش ها می باشد. بالش های طبی مخصوص گردن، کمردرد و … هم قابل عرضه در این سایت خواهد بود.

یکی از مشکلات ارتوپدی که افراد بسیاری از آن رنج می برند، مربوط به دردهای استخوان دنبالچه است که روش های درمانی و پیشگیری متعددی در این زمینه ارائه شده است.

یکی از این مباحث، مربوط به استفاده از بالش های طبی خواهد بود که متناسب با این قسمت بدن طراحی شده اند و بالش های ارتوپدی آرنگ، از جمله برندهای ارائه دهنده بالش های دنبالچه می باشد.

بالش طبی مخصوص دنبالچه

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

بالش طبی مخصوص دنبالچه آرنگ

از ویژگی های اصلی این دست از بالش ها می توان به سبک و قابل حمل بودن آن ها اشاره نمود که در انواع موقعیت های مکانی، بتوان آن ها را مورد استفاده قرار داد.

این نوع بالش ها با دارا بودن رویه های قابل تعویض و شستشو، شرایط بهداشتی را نیز برای استفاده کنندگان فراهم می آورند.

بالش های دنبالچه آرنگ

مشخصات بالش های دنبالچه آرنگ

با توجه به این که تولید بالش های دنبالچه باید استاندارد و بر اساس یکسری مشخصه ها انجام شود، از همین رو شرکت آرنگ نیز طبق شناخت این ویژگی ها، تولید بالش های خود را به انجام رسانیده است.

از مشخصات قابل بیان در خصوص بالش های ارتوپدی آرنگ، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تولید شده با بهترین مواد اولیه
  • بهداشتی بودن
  • ضد حساسیت
  • رنگ بندی کامل
  • قابل استفاده در ویلچر و اتومبیل و محل کار
  • دارای تاییدیه های ارتوپدی و فنری

عملکرد بالش های فوق به گونه ای است که کمک موثری به برداشتن فشار مستقیم برروی دنبالچه و ستون فقرات می نماید و از طرفی گرم نگه داشتن این منطقه هم عاملی برای کاهش درد خواهد بود.

بالش طبی دنبالچه

مرکز فروش بالش طبی دنبالچه

ما با توجه به این که مشتریان خرید عمده بالش های طبی در تمامی شهرها قرار دارند، روش فروش عمده خود را فروش اینترنتی قرار داده ایم که شما هم می توانید ضمن بهره مندی از این فضا، ارتباط خود را با ما برقرار نمایید.

در این ارتباط شما می توانید اطلاعات در خصوص قیمت انواع بالش و نحوه سفارش را دریافت نمایید.

به بالای صفحه بردن