فروشگاه تشک مهمان

فروشگاه تشک مهمان در تهران برای عمده فروشی

فروشگاه تشک مهمان در تهران هم توانسته یک فرصت خوب برای عمده فروشی انواع مدل تشک مسافرتی را فراهم آورد. گروه تولیدی پاندا، عرضه کننده تشک مهمان و مسافرتی در مدل های مختلف می باشد که محصولات خود را در بازار اصفهان، تولید و عرضه می نماید.

تشک مهمان

یکی از محصولات و انواع کالای خواب که در سال های اخیر شاهد افزایش میزان فروش آن در کشور هستیم تشک مهمان یا تشک مسافرتی است. این محصول به جهت سبک بودن، جابه جایی اسان و فضای کمی که اشغال می کند چند سالی است که جایگزین تشک های سنتی سنگین شده است.

در گذشته هر خانه ای به تعداد اعضای خانواده تشک داشت و البته برای مهمان ها نیز چند تشک اضافه مجبور بود تهیه کند اما مشکل اینجا بود که تشک پنبه ای و تشک پشمی که در آن زمان مورد استفاده قرار می گرفت هم خیلی سنگین بود هم فضای زیادی نیاز داشت.

یعنی این که یک فرد هر شب باید تشک پهن می کرد و صبح ان را جمع می کرد برای افراد سختی زیادی به همراه داشت به همین جهت بود که تخت ها و تشک خوشخواب به خانه ها وارد شدند.

اما با این کار مشکل به صورت کامل حل نشد، خانه های امروزی نسبت به گذشته ها مساحت کمتری دارند و فضای کافی برای نگهداری تعدادی تشک جهت استفاده مهمان وجود نداشت. تشک پنبه ای و تشک سنتی که در واقع تشک سنتی هستند همگی بسیار حجیم می باشند و همین امر باعث شروع ورود تشک های مسافرتی به بازار گردید.

فروشگاه تشک مهمان

برخی مراکز به عنوان فروشگاه تشک مهمان شروع به کار نمودند که در زمینه ی فروش تشک مهمان فعالیت داشتند. افرادی که درصدد خرید تشک های سبک و قابل حمل و کم جا بودند به فروشگاه تشک مهمان مراجعه می نمودند و محصول مورد نیازشان را خریداری می کردند.

برخی افراد که حجم سفارش بالایی دارند نیز برای خرید تشک مسافرتی دنبال راهی راحت تر، کم هزینه تر و سریع تر هستند، این مژده برای انهاست. انواع تشک مسافرتی این شرکت، متناسب با درخواست های بازار، تولید شده و در نتیجه، با خرید عمده انواع تشک پاندا، تضمین می دهیم که می توانید به بالاترین فروش هم دست یابید.

فروش عمده تشک مهمان

بهترین بازار فروش عمده تشک مهمان

در بازاری قرار داریم که تشک مسافرتی به یکی از ملزومات اساسی برای هر خانه ای تبدیل شده است و در این میان، تشک مسافرتی پاندا هم یکی از محصولاتی خواهد بود که می توان، برروی آن اقدام به فعالیت های تجاری و سودآوری نمود.

تشک مسافرتی بر اساس نیازهایی که در بازار وجود دارد، در نمونه های متنوعی عرضه می شود که در این میان، می توان به دوخت و تولید تشک با لایه های آکاردئونی اشاره نمود.

پس از تولید تشک مهمان در بازار اصفهان، نوبت به انتخاب یک بازار خوب برای عمده فروشی انواع مدل تشک های این کارخانه می رسد. اکثر مشتریان، تهران را به عنوان یکی از بازارهای خوب برای خرید عمده انواع مدل تشک مهمان، قرار می دهند.

پس ما هم انواع مدل تشک های تولیدی خود را در این بازار، قرار داده ایم که شما خریداران عمده بتوانید دسترس پذیری ساده تری را در این بازار، تجربه نمایید.

صادرات تشک مهمان

پس دوره های موفق فروش در بازار تهران که شاهد حجم بالای تقاضا در مراکز فروشگاه تشک مهمان خود در تهران بودیم به دنبال بازاری بزرگ تر و پر سود تر رفتیم تا بتوانیم با افزایش میزان فروش و سود آوری قدمی هرچند کوچک در جهت بهبود وعض اقتصادی برداشته باشیم.

اینگونه بود که به بازار های خارجی اندیشیدیم و درصدد صادرات تشک مهمان به سایر کشور ها برآمدیم. وقتی بتوانیم محصول تولیدی خود را به دلار بفروشیم و مواد اولیه و مراحل تولید را با ریال انجام دهیم تجارتی پر سود خواهیم داشت.

پس به دنبال بهترین بازار فروش عمده تشک مهمان در خارج از ایران گشتیم که نزدیک ترین و زود بازده ترین جواب این سوال عراق بود.

صادرات تشک مهمان به عراق

صادرات تشک مهمان به عراق

در سال های نه چندان دور کشور همسایه ما عراق به سبب جنگ های داخلی و تجاوزات خارجی مقدار قابل توجهی از صنعت خود را از دست داد و می توان گفت تا حد زیادی چرخه های اقتصادی این کشور با مشکل مواجه شد تا جایی که حتی قادر به تامین نیاز های اولیه ی مردم خود نیز نبود.

به همین جهت بود که با ایجاد امنیت نسبی در این کشور درهای واردات محصولات به آن باز شد، یکی از مهم ترین مراکز منتخب برای تامین محصولات صادراتی مورد نیاز مردم عراق ایران بود.

ایران بزرگ ترین صادرکننده در انواع محصولات به کشور عراق به حساب می آمد که در سال های اخیر با توجه به افزایش میزان ارزش پولی عراق نسبت به ایران حجم خرید عمده از کشورمان افزایش بیشتری نیز یافت.

یکی از محصولاتی که عراقی ها به صورت عمده از ایران تهیه می نمایند انواع کالای خواب به ویژه تشک مسافرتی است. صادرات تشک مهمان مجموعه پاندا خواب باعث افزایش میزان درصد رشد این مجموعه به صورتی باورنکردنی گردید که باعث افزایش میزان تولید گردید.

سلایق مختلف و نیاز های متفاوت ما را بر آن داشت تا تیمی تشکیل دهیم که ابتدا بر روی درخواست ها مطالعه ای داشته باشند و با دقت در این امر نمونه های پر درخواست را انتخاب نمایند تا واحد تولید بر آن تمرکز نماید.

ارزانترین تشک مسافرتی

دوخت ارزانترین تشک مسافرتی

در میان محصولات شرکت تشک مسافرتی پاندا، می توان ارزانترین مدل تشک مسافرتی را هم مشاهده نمود که بدون شک، این شاخصه هم می تواند یکی از اصلیترین اولویت هایی باشد که برای خریداران عمده تشک در بازار، وجود دارد. طبق بررسی های کارشناسان ما یکی از مهم ترین آیتم های مورد توجه خریداران فروشگاه تشک مهمان چه در داخل و چه در خارج از کشور قمت تشک سفری است.

این فراد توجه زیادی به کیفیت نداشته و تنها به دنبال خرید تشک مسافرتی ارزان قیمت هستند لذا ما نیز کوشیدیم تا با حفظ بیشترین میزان کیفیت تشک مسافرتی با ارزان ترین قیمت ممکن را نیز تولید و عرضه نماییم.

بدین منظور برای رویه آن از پارچه فلامنت استفاده کردیم و در مرحله پر کردن نیز مقدار الیاف کمتری مصرف کردیم. زیپ در ان قرار ندادیم و از آکاردئون نیز بهره نگرفتیم به این ترتیب تشکی سبک تر و ارزان تر به دست آمد.

اما باید توجه داشته باشید که بازار تشک، به عنوان یکی از بازارهای تجاری خوب و سودآور می باشد که می توان انتظار یک تجارت پرسود را، به شرط داشتن محصولات متنوع، داشت. لذا ما با دوخت انواع مدل تشک مسافرتی در کارخانه اصفهان، عرضه مستقیم و ارزان مدل تشک های خود را امکان پذیر نموده ایم.

به این ترتیب می توانیم هر نوع سفارشی برای صادرات تشک مهمان یا فروش داخلی تشک مسافرتی را با بالاترین سطح رضایتمندی و در کوتاه ترین زمان ممکن اماده و تحویل خریدار نماییم.

انواع تشک مهمان

انواع تشک مهمان

اگر بخواهیم تشک های مهمان مجموعه پاندا خواب را به صورت تیتر وار به شما معرفی کنیم به این شرح خواهند بود:

 • تشک سفری بدون آکاردئون ۲کیلو بدون کاور
 • تشک وزن ۱/۸۰۰ بدون زیپ پارچه فلامنت
 • تشک ۲کیلویی بدون زیپ،پارچه فلامنت
 • تشک ۲٫۵ کیلویی فیلامنت بدون زیپ
 • تشک ۳کیلویی لایه آکاردئون ۸۵۰ گرم پارچه فلامنت بدون زیپ
 • تشک ۳کیلویی لایه آکاردئون یک کیلویی پارچه فلامنت بدون زیپ
 • تشک ۳کیلویی لایه آکاردئون ۱/۲۰۰ گرم پارچه فلامنت بدون زیپ
 • تشک ۱/۸۰۰ گرم زیپ دار پارچه فیلامنت
 • تشک ۲کیلویی زیپ دار پارچه فلامنت
 • تشک ۲/۵کیلویی زیپ دار پارچه فلامنت
 • تشک۳ کیلویی زیپ دار پارچه فلامنت
 • تشک ۳کیلویی لایه آکاردئون یک کیلویی پارچه فلامنت زیپ دار
 • تشک ۳کیلویی لایه آکاردئون ۱/۲۰۰ گرم پارچه فلامنت زیپ دار
 • تشک مهمان ۲/۵کیلو پارچه اعلا زیپ دار
 • تشک مهمان ۲/۵کیلو پارچه گل سرخود زیپ دار
 • تشک مهمان ۳ کیلویی پارچه گل سرخود
 • تشک مهمان ۳ کیلویی پارچه اعلا زیپ دار
 • تشک دو نفره با کاور پارچه فلامنت زیپ دار
 • تشک (VIP) سوپر ژاکارد وزن بالای ۳/۴۰۰زیپ دار، اندازه۲×۱

همانطور که مشاهده می نمایید با تغییر در موادی مانند: جنس رویه، جنس الیاف داخلی، سایز آکاردئون به کار رفته در تشک مسافرتی انواع مختلفی از سطوح کیفی را برای این محصول را خواهیم داشت که به طبع قیمت های متفاوتی نیز دارند. به هیمن جهت می تواند پاسخگوی نیاز طیف گسترده ای از خریداران باشد.

قیمت تشک مهمان

عوامل موثر بر قیمت تشک مهمان

با مواردی که در بالا ذکر شد می دانیم که انواع تشک های تولیدی از یک مجموعه نیز می توانند قیمت های متفاوتی داشته باشند اما مهم ترین این عوامل کدامند:

 1. جنس رویه تشک
 2. جنس مواد درون تشک
 3. وجود یا عدم وجود آکاردئون
 4. وزن تشک
 5. وزن آکاردئون به کار رفته در تشک
 6. وجود زیپ یا عدم وجود ان
 7. داشتن کاور
 8. حجم سفارش

اینها عواملی هستند که بیشترین میزان تاثیر بر روی قیمت خرید تشک مهمان را دارند و در زمان خرید از فروشگاه تشک مهمان باید مدنظر قرار گیرند.

همچنین در زمانی که سفارش صادراتی دریافت می کنید باید به صورت واضح در مورد هر یک از آیتم هایی که ذکر شد از نیاز مشتری خود خبردار شوید. با اطلاع دقیق از این آیتم ها می توانید قیمت دقیق خرید را بدانید تا بدون هیچ مشکلی معامله را به انجام رسانید.

تشک مسافرتی اصفهان

کارخانه تولید تشک مسافرتی اصفهان

یکی دیگر از موارد موثر بر قیمت خرید تشک سفری این است که شما سفارش خود را به صورت مستقیم از کارخانه تهیه کنید یا ان را از طریق واسطه ها تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی تشک مسافرتی راهکاری می باشد که مجموعه ی پاندا خواب برای خرید مستقیم مشتریان خود در نظر گرفته است. اصفهان، مهد صنعت و تولید ایران، محل اصلی فعالیت شرکت تولیدی تشک پاندا بوده و محصولات خود را از همین شهر هم در اختیار مشتریان قرار می دهد تا در کنار قدرت خرید بالا، خرید مستقیم تشک را هم داشته باشند.

تشک مهمان شرکت پاندا

سرویس خواب و تشک مهمان شرکت پاندا، عرضه کننده محصولاتی از انواع مدل تشک های مسافرتی می باشد. اگر خواهان سفارش مستقیم تشک باشید، راه های ارتباطی این سایت می تواند کمک موثری به شما نماید.

از این طرق شما می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش ارتباط برقرار نموده و محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید، تا در کمترین زمان ممکن و با ارزان ترین قیمت آن را تهیه نمایید.

از دیگر ویژگی های مجموعه پاندا خواب حجم بالای تولید می باشد که باعث تسریع تامین انواع مختلف کالای خواب در تمامی قرارداد ها شده است. لذا در مواردی که عجله زیادی برای تامین و ارسال بار دارید پاندا خواب بهترین فروشگاه تشک مهمان به حساب می آید که می توانید بدان مراجعه نمایید.

عمده فروشی تشک مهمان

فروشگاه تشک مهمان در تهران برای عمده فروشی

فروشگاه تشک مهمان در تهران هم می تواند یکی از موقعیت هایی باشد که شما به صورت عمده بتوانید تشک های مورد نیاز خود را تهیه نمایید. همچنین اگر به دنبال یافتن جایی مناسب برای احداث یک فروشگاه تشک مهمان هستید که برای شما منفعت زیادی به همراه داشته باشد تهران یک گزینه ی عالیست که به جهت حجم بالای فروش می توانید منفعت زیادی از آن بدست آورید.

مزیت خرید عمده تشک از تهران برای افرادی که در شهرهای مختلف قرار دارند، مربوط به سرعت در انجام معاملات و همچنین ارسال سریع کالا خواهد بود. پس این امکان هم برای مشتریان وجود دارد که بتوانند خرید عمده تشک را در بازار تهران، ثبت نمایند.

تهران در واقع یک ابر شهر است که جمعیت بسیار زیادی را در دل خود جای داده است لذا حجم خرید فروشگاه های موجود در تهران بسیار بالاست این همان عاملیست که باعث می شود تجار تهرانی قادر به تامین محصول با کمترین قیمت ممکن بشوند.

خرید تشک سفری

یعنی قیمت خرید تشک سفری از بازار تهران تفاوت زیادی نسبت با خرید مستقیم از کارخانه نخواهد داشت. همچنین اگر درصدد صادرات تشک مسافرتی هستید به علت دسترسی خیلی بهتر به گمرک و باربری در تهران ارسال این محموله از این شهر بسیار راحتتر خواهد بود.

این همان عاملیست که تجار خارجی و داخلی را به خرید از مراکز فروشگاه تشک مهمان از تهران می نماید. با این وجود هنوز هم افراد زیادی وجود دارند که ترجیح می دهند محصول مورد نیازشان را از کارخانه و کارگاه تولیدی به صورت بی واسطه تهیه نمایند. کارخانه ها برای این افراد امکان خرید اینترنتی تشک مهمان را فراهم نموده اند.