قیمت پتوی سروین مسافرتی درجه یک

قیمت پتوی سروین مسافرتی درجه یک

قیمت پتوی سروین در بازار کنونی برای عمده فروشی، مستقیم از درب کارخانه هم قابل اعلام شده تا در نتیجه این امر، قیمت های بی واسطه هم در اختیار مشتریانی که قصد خرید عمده پتو ایرانی را دارند، قرار گیرد. انواع پتو ساده و گل برجسته سروین با بهترین قیمت، برای فروش عمده، آماده شده است.

پتوهای سبک

اگر در بازار تجاری پتو، فعالیت می کنید، خوب است بدانید که امروزه تولید کنندگان زیادی، قدم در عرصه تولید پتو مسافرتی گذاشته اند و توانسته اند در این مسیر، با تولید بهترین نوع پتوهای سبک و در عین حال باکیفیت، نیاز بازار به واردات پتو را کاهش دهند.

پتو ژله ای مسافرتی

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

پتو ژله ای مسافرتی سروین

یکی از نمونه تولید کنندگان پتو ژله ای مسافرتی، اختصاص به پتو نرمینه داشته که با نام پتو سروین، محصول خود را به بازار عرضه نموده و چنین پتوهایی علاوه بر این که دارای طرح های مختلفی هستند، به صورت گل برجسته، تک رنگ و … هم تولید شده اند.

جنس پلی استر پتو سروین هم از دیگر مشخصاتی است که سبب می شود تا شاهد بیشترین طول عمر برای چنین پتوهایی باشیم.

پتو ژله ای سروین

تولید پتو ژله ای سروین

پتو سروین از محصولات تولیدی شرکت نرمینه بوده که از بهترین الیاف و بهترین ایده ها در تولید این محصول، استفاده شده است و هم اکنون با ارائه چنین پتوهای ایرانی، موقعیتی ایجاد شده تا بتوان اقدام به همکاری با فعالان این حوزه نمود.

پتو تک نفره سروین دارای اندازه استاندارد 210*150 سانتی متر بوده و وزنی که برای چنین پتوهایی برای حمل ساده و آسان آن ها در نظر گرفته شده است، 1000 گرم خواهد بود.

بازار فروش پتو سروین

بازار فروش پتو سروین

در بازار رقابتی امروزی، پتو سروین با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که دارد، به خوبی توانسته جایگزین دیگر پتوها شود و از جمله این مشخصات می توان به دارا بودن ساک برای بسته بندی، لب دوزی شده، قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی، نرم و سبک بودن آن ها اشاره نمود.

پس از انتخاب پتو سروین برای خرید عمده خود، می توانید از طریق راه های ارتباطی که در این سایت ارائه شده، اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

قیمت پتوی سروین

قیمت پتوی سروین مسافرتی درجه یک

قیمت پتوی سروین در مدل های مسافرتی تک نفره و دونفره با کیفیت درجه یک، توسط کارخانه هم قابل اعلام شده که در نتیجه این امر، دست واسطه های بازار کوتاه شده و شما با اطمینان بیشتری می توانید در این عرصه تجاری، فعالیت نمایید.

برای خرید عمده پتو مسافرتی خوب و باکیفیت، راه های ارتباطی ما می تواند بهترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد و از این طریق هم قابلیت ثبت سفارش را دارید.

به بالای صفحه بردن