قیمت پتو پشمی مسافرتی ایرانی

قیمت پتو پشمی مسافرتی ایرانی

قیمت پتو پشمی مسافرتی ایرانی به نسبت دیگر پتوهای حوله ای، ژله ای و … برای خرید عمده مقرون به صرفه تر می باشد که می توانید برای سفارش انواع مدل های آن، با ما در تماس باشید.

پتو پشمی ایزی کمپ از مرغوب ترین مدل پتوهای موجود در بازار می باشد که نرمی بسیار مطلوبی داشته و از طرفی ضخامت کم آن به همراه گرمایش بالا هم از دیگر مزیت های آن محسوب می شود.

همین وزن و ضخامت پایین پتوهای پشمی فوق، عاملی شده که برای استفاده در مسافرت و ماشین، بسیار مناسب باشد و در تمامی چهار فصل، قابل استفاده خواهد بود.

پتو پشمی خارجی

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

پتو پشمی خارجی ایزی کمپ

پتو ایزی کمپ از جمله پتوهایی است که با استفاده از الیاف خالص و طبیعی تولید شده اند و در حال حاضر به عنوان بهترین برند عرضه کننده پتو مسافرتی شناخته شده است.

این پتو با توجه به استانداردها و ابعاد و اندازه هایی که دارد، به سادگی قابلیت حمل را برای استفاده در مکان های مختلف فراهم می آورد.

پتو پشمی مسافرتی ایزی کمپ

مشخصات پتو پشمی مسافرتی ایزی کمپ

شرکت دانمارکی ایزی کمپ، از جمله تولید کنندگان پتو پشمی در جهان می باشد که با توجه به ارائه مدل های متنوع و لذت بخش خود، توانسته رضایت مندی خوبی از مشتریان خود کسب نماید.

در تولید پتوهای پشمی این شرکت، مشخصه های زیر رعایت شده است:

  • قابل استفاده در ماشین
  • قابل استفاده در انواع شرایط مکانی و زمانی
  • وزن سبک و ضخامت پایین
  • استفاده از 240 گرم پشم گوسفند خالص
  • اندازه 130*170 سانتیمتر

این نوع پتوهای مسافرتی شیک و باکیفیت در بازار ایران هم توانسته موقعیت خوبی را از آن خود نماید.

پتو پشمی مسافرتی

قیمت پتو پشمی مسافرتی ایرانی

در صورتی که متقاضی خرید عمده پتو های پشمی باشید، نیاز به اطلاع از قیمت این محصول خواهید داشت.

با توجه به فعالیت هایی که در این سایت به انجام می رسانیم، این آمادگی را خواهیم داشت که انواع پتوهای مسافرتی را مستقیم به دست مشتریان برسانیم و در نتیجه این امر، بهترین قیمت ها را نیز ارائه نماییم.

به بالای صفحه بردن