قیمت روتختی 4 تکه جدید برای خرید عمده

قیمت روتختی 4 تکه جدید برای خرید عمده

قیمت روتختی 4 تکه با طرح های جدید و شیک برای خرید عمده در این مرکز اعلام می شود. روبالشی، روتختی، روتشکی از اجزای تشکیل دهنده این سرویس های خواب جدید می باشد که شما امکان انتخاب با طرح ها و مدل های جذاب و متنوع که توسط شرکت های ایرانی تولید شده اند را دارید.

پک سرویس روتختی

یکی از بهترین ملزومات خوابی که در بازار عرضه می شود، روتختی است و این محصول به صورت یک پک سرویس روتختی به مشتریان ارائه شده که شامل اجزا و بخش ها و تکه های گوناگونی است. در این بخش، قصد معرفی و فروش انواع سرویس روتختی 4 تکه را داریم که شما هم می توانید برای سفارش آن ها با ما در تماس باشید.

روتختی مدل Solar1

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

سرویس روتختی مدل Solar1 دونفره 4 تکه

یکی از سرویس روتختی های جدید و جذابی که برای سلیقه های مختلف، آن را پیشنهاد می نماییم و به خوبی توانسته رضایت خانواده ها را جذب نماید، مربوط به روتختی 4 تکه سولار است.

در دوخت این روتختی، از بهترین نوع پارچه کتان استفاده شده و با توجه به مقاومت و دوخت محکم آن، امکان شستشو با ماشین لباسشویی را نیز دارد.

این سرویس روتختی کتان 4 تکه، شامل دو روبالشی به همراه یک روتشکی و یک روتختی است که با طرح بسیار شیک و جذاب و قیمت مناسب، در اختیار شما قرار گرفته است.

روتختی یک نفره 4 تکه کارینا

روتختی یک نفره 4 تکه کارینا

یکی از دیگر مدل روتختی های 4 تکه ای که می توانیم به شما معرفی کنیم، مربوط به اندازه های تک نفره است.

دوخت این سرویس روتختی با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک، سبب افزایش کیفیت آن شده است و علاوه بر این، با توجه به استفاده از پارچه های مرغوب، شاهد این امر هستیم که ضد آلرژی می باشد.

این سرویس روتختی اسپرت شیک و باکیفیت می تواند برای اتاق خواب هر فردی با هر سلیقه ای، مناسب باشد.

قیمت روتختی 4 تکه

قیمت روتختی 4 تکه با طرح های متنوع

هر طرح و مدلی از سرویس های روتختی یک نفره که ارائه می شود، دارای قیمت مخصوص به خود می باشد.

اگر قصد خرید عمده روتختی را داشته باشید، این مرکز می تواند بهترین محصولات را به همراه بهترین قیمت های ممکن در اختیار شما قرار دهد و برای سفارشات خود، می توانید با ما در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن