قیمت خرید روبالشی فانتزی شیک

قیمت خرید روبالشی فانتزی شیک

روبالشی فانتزی با شیک ترین و جدیدترین مدل ها در حال تولید می باشد که از جمله آن ها می توان به روبالشی طرح ایموجی، روبالشی ستاره، مینیون، باب اسفنجی و … اشاره نمود. در تولید این مدل روبالشی ها از ایده های بسیاری استفاده شده که برای خرید عمده با بهترین قیمت، می توانید با ما همکاری خود را شروع نمایید.

روبالشی ستاره

دوخت روبالشی فانتزی هم بخش جدیدی از تولیداتی است که امروزه، شاهد استقبال خریداران زیادی از این محصول هستیم و از آن به عنوان هدیه و یا برای امور تبلیغاتی هم می توان استفاده نمود به گونه ای که جذابیت ویژه و خاصی به همراه دارد.

روبالشی استیکر نمدی

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

مدل روبالشی استیکر نمدی

تولید بالش استیکر نمدی با رویه های نرم و لطیف انجام می شود که این محصول، دارای کاربردهای زیادی از جمله برای هدیه ولنتاین می باشد و عمده فروشی آن نیز، فضای مناسبی برای همکاری با فروشگاه های هدیه و … فراهم ساخته است.

بسیاری از خریداران عمده بالش استیکر، تمایل دارند که این محصول را بدون لایکو خریداری نمایند و دریافت بهترین قیمت های ممکن از این محصولات، در صورتی است که بتوانید ارتباط خود را مستقیم با تولید کننده، برقرار نمایید.

روبالشی سه بعدی

قیمت خرید روبالشی سه بعدی

خریدروبالشی سه بعدی  هم در بازار، بر اساس طرح و جنس هایی از پارچه های مخمل، ساتن و … که دارد، می تواند با قیمت های متفاوتی انجام پذیرد و هم اکنون، بهترین تولیدات در زمینه روبالشی، در حال انجام می باشد.

اگر بخواهید برای سفارش روبالشی درجه یک و باکیفیت اقدام نمایید، این محصول می تواند برای شما، با بهترین قیمت های ممکن، ارائه شود که برای شما، مدل های متنوعی را آماده نموده ایم.

انواع روبالشی فانتزی

تولیدی انواع روبالشی فانتزی

کارگاه تولیدی بجنورد در زمینه تولید روبالشی فانتزی، توانسته جدیدترین و بهترین مدل های ممکن را ارائه نماید که این محصولات، شامل انواع روبالشی استیکری، عروسکی و طرح های فانتزی مختلف می باشد.

در خصوص قیمت، بسته به این که روبالشی ها را به صورت کاوردار یا بدون کاور، با لایکو یا بدون لایکو سفارش دهید، قیمت های ارائه شده می تواند متفاوت باشد.

روبالشی فانتزی

قیمت خرید روبالشی فانتزی شیک

روبالشی فانتزی شیک و جدید با طرح های متفاوت تولید شده و همچنین قابلیت تولید با طرح های مد نظر شما، از جمله محصولات این مرکز می باشد.

با آماده سازی جدیدترین و کاربردی ترین مدل روبالشی های فانتزی به همراه روتختی فانتزی، تشک فانتزی و …، امکان سفارش عمده این محصولات را برای شما، فراهم ساخته ایم.

به بالای صفحه بردن