لیست قیمت پتو مسافرتی مروارید

لیست قیمت پتو مسافرتی مروارید

پتو مسافرتی مروارید از جمله تولیدات ایرانی می باشد که اگر شما مشتریان بخواهید به خرید عمده آن اقدام نمایید، این امر برای شما با بهترین قیمت های ممکن در بازار، امکان پذیر بوده و می توانید سفارش هر نوع پتو با وزن های دلخواه را که بخواهید، از طریق مجموعه پاندا خواب به انجام رسانید.

پتو باران

گروه تولیدی پتو باران در نتیجه بهره مندی از بهترین خطوط تولیدی و تکنولوژی روز دنیا، توانسته بهترین نوع پتوهای تک نفره را تولید و عرضه نماید و استفاده از نخ های مرغوب هم یکی از دیگر ویژگی های مثبت چنین پتوهایی به حساب می آید که سبب می شود تا طول عمر پتو و همچنین دوام رنگ آن، افزایش یابد.

پتو مسافرتی باران مدل مروارید

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

پتو مسافرتی باران مدل مروارید

اگر تصمیم به خرید عمده پتو مسافرتی ارزان قیمت با مارک های ایرانی داشته باشید، پیشنهاد ما به شما، پتو مروارید می باشد که تولید آن توسط گروه تولیدی پتو باران انجام شده و این محصول، از بهترین الیاف ممکن، تولید می شود.

وزن استاندارد چنین پتوهایی، 700 گرم بوده و در کارتن های 40 عددی بسته بندی می شوند که مشتریان با در نظر داشتن این شاخصه، برای خرید عمده خود می توانند اقدام نمایند.

تولیدی پتو مسافرتی مروارید

تولیدی پتو مسافرتی مروارید

شرکت تولیدی پتو مسافرتی باران، علاوه بر مدل مروارید، محصولات دیگری هم ارائه می نماید که از جمله آن ها می توان به پتو تیبا، پتو آبتین، پتو پریا اشاره نمود.

چنین پتوهایی از وزن های مختلف با تعداد در کارتن های گوناگونی عرضه می شوند که شما می توانید اطلاعات کامل تر را ضمن تماس با ما به دست آورید.

پتو مسافرتی مروارید

مراکز خرید عمده پتو مسافرتی مروارید

اینترنت از جمله مراکز دسترس پذیر برای خرید عمده پتو مسافرتی محسوب می شود که در میان برندها و گزینه های مختلفی که وجود دارد، پتو باران می تواند یکی از پیشنهادات خوب ما به حساب آید که شما هم می توانید آن ها را انتخاب و سفارش دهید.

سایتی که در آن قرار دارید، این آمادگی را خواهد داشت که انواع پتو ارزان قیمت را در هر شهری که باشید، در اختیار شما قرار دهد.

لیست قیمت پتو مسافرتی مروارید

اگر بخواهید لیست قیمت پتو مسافرتی را به دست آورید، پاندا خواب، آمادگی پاسخگویی به شما مشتریان را خواهد داشت و در مسیر همکاری ایجاد شده، با توجه به عرضه مستقیم پتو، ای مزیت را فراهم ساخته ایم که بهترین قیمت های ممکن را در بازار، اعلام نماییم.

به بالای صفحه بردن