قیمت عمده لحاف تشک نوزاد پسر

قیمت عمده لحاف تشک نوزاد پسر

قیمت عمده لحاف تشک نوزاد پسر با طرح های ناب و خاص در این سایت، قابل دستیابی می باشد. خرید انواع تشک های مورد نیاز خود را با بهترین آفرها می توانید به انجام رسانید.

یکی از نیازهای بازار در زمینه ملزومات خواب، اختصاص به انواع تشک و لحاف دارد که با توجه به ظرفیت تولید کنندگان ایرانی در تولید انواع تشک های خوب نوزادی، فرصت های اقتصادی نیز در این زمینه فراهم شده است.

دوخت تشک های نوزادی برای کاربردهای گوناگونی انجام می شود که از جمله آن ها می توان به تشک تعویض نوزاد، تشک گارددار، تشک تخت و … اشاره نمود.

تشک نوزاد پسرانه

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

اندازه تشک نوزاد پسرانه

تشک های نوزادی پسرانه که برای تختخواب طراحی و دوخته می شوند، اصولا از اندازه های استانداردی همچون 130*70 سانتی متر برخوردار هستند.

همچنین از دیگر اندازه های قابل استفاده در دوخت تشک های نوزادی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • 120 * 60
  • 140 * 70
  • 60 * 80
  • 95 * 65
  • 135 * 70

هر کدام از این اندازه های بیان شده از این قابلیت برخوردار هستند که در زمینه ای خاص مورد استفاده قرار گیرند.

تشک پنبه ای نوزادی

تولید تشک پنبه ای نوزادی

یکی از انواع تشک های تولیدی نوزادی مربوط به استفاده از الیاف پنبه برای پر کردن آن می باشد.

این نوع تشک های غیر حساسیت زا، معمولا برای استفاده برروی زمین مناسب خواهند بود.

همچنین تولید این نوع تشک ها، زیاد ملزم به رعایت اندازه های استاندارد نبوده و شما مشتریان عزیز، این امکان را دارید که در اندازه های دلخواه خود، اقدام به سفارش نمایید.

لحاف تشک نوزاد

قیمت عمده لحاف تشک نوزاد پسر

با توجه به این که فعالیت های این سایت در جهت عمده فروشی انواع تشک های نوزاد و بزرگسال می باشد، در نتیجه قیمت های ارائه شده هم به صورت عمده فروشی می باشد.

در صورتی که خواهان خرید عمده تشک های جدید و کاربردی هستید، این مرکز می توانید به بهترین شکل برای پاسخگویی به نیازها و سفارشات شما عزیزان اقدام نماید.

به بالای صفحه بردن