قیمت پتو مسافرتی گلفام به صورت عمده

قیمت پتو مسافرتی گلفام به صورت عمده

پتو مسافرتی گلفام را می توانید برای فعالیت های صادرات، به صورت عمده از این مجموعه خریداری کنید که انواع مدل های مختلف را با بهترین قیمت ممکن، عرضه نموده است و شما می توانید برای سفارش هر نوع پتو مسافرتی ارزان قیمت، با ما در تماس باشید.

پتو مسافرتی

یکی از برندهای خوب فعال در عرصه تولید پتو مسافرتی، اختصاص به شرکت گلفام دارد که پتوهایی برای مصارف مختلف را با بهترین جنس و کیفیت، تولید می نماید و پتو طرح فلورا، یکی از مدل های این مجموعه خواهد بود که تولید آن با رنگ سورمه ای انجام شده و بسیار شیک و پرطرفدار می باشد.

پتو مسافرتی گلفام

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

صادرات پتو مسافرتی گلفام

اگر در زمینه صادرات پتو و ملزومات خواب، فعالیت می کنید، پتو مسافرتی گلفام می تواند نمونه یکی از بهترین گزینه هایی باشد که شما می توانید انتخاب نمایید و برای خرید عمده آن، مسیرهای خوبی ایجاد شده است.

مزیت پتو مسافرتی گلفام، می تواند تا حد زیادی به دسترس پذیر بودن آن برای خرید عمده باشد که در نتیجه، تاجران این عرصه، به سادگی می توانند برای تامین آن اقدام نمایند.

پتو چند لایه گلفام

پتو چند لایه گلفام

پتو گلفام، اکثرا به صورت تک لایه تولید می شود که این مسئله به سبک تر شدن آن، کمک زیادی می نماید به گونه ای که پتوهای تک لایه مسافرتی گلفام، با وزن یک کیلوگرم تولید می شوند.

در خصوص ابعاد و اندازه پتو گلفام هم باید گفته شود که سایز 160*220 سانتیمتر، از جمله اندازه های استاندارد به حساب می آید.

انواع پتو مسافرتی گلفام

انواع پتو مسافرتی گلفام

اگر بخواهیم همه مدل های پتو مسافرتی گلفام را معرفی کنیم، بدون شک، زمان زیادی نیاز خواهد بود و در نتیجه به معرفی چند مدل آن، بسنده می کنیم.

پتو مسافرتی مندوزا از جمله مدل های طرحدار شرکت گلفام می باشد که چنین پتوهایی می تواند به عنوان روتختی و زیر انداز و … هم قابل استفاده باشند.

قیمت پتو مسافرتی گلفام

قیمت پتو مسافرتی گلفام به صورت عمده

قیمت عمده فروشی پتو گلفام با توجه به شرایطی که بر بازار حاکم است، می تواند متفاوت باشد اما با این حال، گروه پاندا خواب، شرایطی را ایجاد نموده که بتوانیم بهترین نوع پتوهای ژله ای مسافرتی را با بهترین قیمت ممکن به دست شما برسانیم و اگر می خواهید از قیمت روز این پتوها مطلع شوید، کافی است که با واحد فروش پاندا خواب ارتباط برقرار نمایید تا اطلاعات به روز را در اختیار شما قرار دهند.

به بالای صفحه بردن