قیمت تشک فانتزی مینیون دخترانه

قیمت تشک فانتزی مینیون دخترانه

تشک فانتزی مینیون هم به عنوان یک طرح دخترانه بسیار شیک و کاربردی محسوب می شود که در تولید این محصول، امکان به کارگیری اندازه های مختلف، وجود دارد. تشک مخصوص نوزادی، نوجوان و جوان و بزرگسال از انواع سایزهایی هستند که در تولید تشک فانتزی، به کار گرفته می شود و طرح های متنوعی هم امکان تولید را خواهیم داشت.

تولید تشک فانتزی

یکی از پیشرفت های خوب و شگرف که در صنعت تولید تشک، مشاهده می کنیم مربوط به تولید تشک فانتزی می باشد که این نوع تشک ها به دلیل جذابیت های ویژه ای که به همراه دارند، مورد استقبال خانواده های زیادی قرار گرفته اند و به همین منظور هم امکان دسترسی ساده نیز فراهم شده است.

تشک فانتزی کودک

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

دوخت تشک فانتزی کودک

تشک فانتزی کودک به عنوان یک تشک خوب و جذاب برای اتاق خواب می باشد که در تولید آن ها، از انواع شخصیت های کارتونی، ایده گرفته می شود و مهم ترین آن ها مربوط به مدل تشک های مینیون می باشد.

تولید این مدل تشک ها از جنس پارچه هایی انجام می شود که قابلیت شستشو داشته باشد و از طرفی از بروز حساسیت هم جلوگیری نماید.

دوخت تشک فانتزی

سفارش دوخت تشک فانتزی بزرگسال

مدل تشک های فانتزی به گونه ای است که امکان تولید آن برای بزرگسال هم وجود دارد و هم اکنون با تولید تشک هایی با سایزهای مخصوص بزرگسال، برای رده های سنی بالاتر هم توانسته ایم بهترین مدل تشک ها را ارائه نماییم.

عروسک هایی مانند مینیون، باب اسفنجی، استیکر، خرگوش، پاندا از انواع مدل تشک هایی هستند که شما می توانید برای سفارش آن ها اقدام نمایید.

تشک فانتزی بزرگسال

قیمت تشک فانتزی بزرگسال

تشک فانتزی بزرگسال با سایزهایی نظیر 150*200 و 100*150 سانتی متر تولید می شوند که ارائه این محصول با بهترین قیمت ها، می تواند موقعیت را برای سفارشات جزیی مشتریان هم فراهم آورد.

در صورتی که بخواهید هم برای خرید تشک فانتزی اقدام نمایید و یا از قیمت های این محصولات مطلع شوید، کافی است تا از طریق راه های ارتباطی این سایت، با ما در ارتباط باشید.

تشک فانتزی مینیون

قیمت تشک فانتزی مینیون دخترانه

تشک فانتزی مینیون یک پیشنهاد ویژه برای سفارشات دخترانه می باشد که دوخت این مدل تشک عروسکی با استفاده از پارچه های نمدی انجام می شود و رنگ زرد آن هم یکی از مشخصه های این محصول، به حساب می آید.

اگر شما بخواهید تشک فانتزی مینیون و یا انواع مدل تشک های عروسکی ما را مشاهده و اقدام به سفارش نمایید، می توانید با ما در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن