قیمت تشک بزرگسال خرسی فانتزی

قیمت تشک بزرگسال خرسی فانتزی

تشک بزرگسال خرسی از تشک های خوب فانتزی قابل فروش در این سایت خواهد بود که قیمت این محصول، با توجه به تعداد مد نظر شما برای خرید عمده، مشخص می شود.

یکی از عوامل مهمی که می تواند برروی قیمت های ارائه شده برای خرید عمده تشک، تاثیر گذارد، مربوط به حجم سفارش مشتریان خواهد بود و علاوه بر آن، مدل تشک فانتزی مورد انتخاب از سمت شما هم می تواند برروی این امر، تاثیر گذارد.

تشک خواب عروسکی دخترانه

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

تشک خواب عروسکی دخترانه

یکی از بهترین مدل تشک خواب دخترانه مربوط به تشک های عروسکی فانتزی است و دوخت چنین تشک هایی با جنس و الیاف مختلفی انجام می شود که از جمله می توان به استفاده از پارچه های صد در صد پنبه ای اشاره نمود.

الیاف مورد استفاده در پر کردن تشک عروسکی با شکل های مختلف هم، پشم شیشه و یا الیاف طبیعی نظیر پنبه خواهد بود.

در هر صورت با بهترین الیاف موجود، اقدام به تولید تشک های مرغوب و باکیفیتی نموده ایم که می توانید در این عرصه، شروع به تجارت نمایید.

تشک تن پوش فانتزی بزرگسال

تشک تن پوش فانتزی بزرگسال

یکی از خلاقیت هایی که در خصوص تولید تشک فانتزی بزرگسال ارائه شده است، مربوط به تولید تشک های تن پوش است و چنین تشک هایی دارای بالش و پتوی سرخود هستند.

اما نکته قابل توجه دیگری که در خصوص چنین تشک های فانتزی بیان می توان نمود، مربوط به این امر است که طرح ها و ایده هایی همچون شخصیت های کارتونی از قبیل باب اسفنجی، خرس های مهربان، جوجه طلایی، مینیون، پاندا و … را به راحتی می توان به تشک، تبدیل نمود.

تشک بزرگسال خرسی

فروش تشک بزرگسال خرسی مخمل

تشک بزرگسال خرسی از جنس مخمل می تواند یک فضای راحت برای خوابیدنرا ایجاد نماید که تولید و دوخت چنین تشک هایی با بهترین الیاف طبیعی و مصنوعی ضد حساسیت انجام می شود.

می توانید با خرید عمده انواع تشک عروسکی مخصوص گروه های سنی بزرگسال، نوزادی و …، به تجارت پرسود در عرصه کالای خواب، اقدام نمایید و تماس با ما، به شما امکان سفارش انواع تشک را خواهد داد.

به بالای صفحه بردن