قیمت انواع پتو دو نفره نرمین

قیمت انواع پتو دو نفره نرمین

پتو دو نفره نرمین هم به نوبه خود دارای طرح ها و مدل های متنوعی می باشد که هر کدام هم می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد. اگر شما بخواهید یک پتوی خوب و باکیفیت را خریداری کنید، پتو نرمینه می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد و تولید این مدل پتوها با الیاف آکریلیک و پلی استر انجام می شود و هر کدام، خواص و کاربردهای خود را دارد.

پتو نرمینه

در خرید عمده پتو، یکی از نکات حائذ اهمیت، مربوط به سایز پتو می باشد و معمولا سایز بندی پتو، به روش زیر انجام می شود:

  • پتو دو نفره سایز 240*200 یا 240*220
  • پتو یک نفره سایز 160*220 یا 220*150
  • پتو کودک سایز 80*110 یا 110*140

در هر سایزی هم طرح هایی که برای چاپ برروی پتو، مورد استفاده قرار می گیرد، متفاوت می باشد که سبب شده تا تنوع گسترده ای از پتوها را بتوان عرضه نمود.

پتوی گلبافت پلی استر برتر

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

قیمت پتوی گلبافت پلی استر برتر

پتوی گلبافت برای تولید محصولات خود، از الیاف پلی استر استفاده می نماید که این الیاف مصنوعی، از مشخصه ها و ویژگی های الیاف پنبه ای برخوردار است و گرمی و لطافت خوبی را ایجاد می نماید.

استفاده از این نوع الیاف مصنوعی، به جای الیاف طبیعی، سبب شده تا قیمت های عمده پتو، تا حد چشم گیری کاهش یابد و در نتیجه این امر، خریداران عمده پتو، توان سفارش این محصول را داشته باشند.

کارخانه تولید پتو ایرانی

کارخانه تولید پتو ایرانی

خوشبختانه در نتیجه فعالیت کارخانه تولید کننده پتو ایرانی نرمینه، شاهد این مسئله هستیم که پتوهای خوب و باکیفیتی هم وارد بازار شده است و از جمله آن ها می توان به پتو نرمین اشاره نمود.

این مدل پتو گل برجسته به دلیل این که وزن سبک هم دارد، قیمت های پایین تری به نسبت پتوهای مشابه با وزن سنگین دارد و همین ویژگی هم سبب خاص و متمایز شدن این محصول می شود.

عمده فروشی پتو نرمینه

بازار عمده فروشی پتو نرمینه

اگر در بازار کنونی برای عمده فروشی پتو نرمینه بخواهیم سازماندهی خوبی هم به انجام رسانیم، بی شک، کارآفرینی دیجیتالی به خوبی می تواند به این نیاز، پاسخ دهد و به همین دلیل ما به منظور این که مراوادات تجاری گسترده تری با مشتریان خود داشته باشیم، بهترین و جدیدترین مدل پتوهای نرمینه را به صورت اینترنتی به مشتریان خود، معرفی می نماییم.

در نتیجه این سایت را می توانید مرجع سفارشات خود برای تامین انواع جدیدترین مدل پتوها قرار دهید.

پتو دو نفره نرمین

قیمت انواع پتو دو نفره نرمین

پتو دو نفره نرمین به دلایلی که گفته شد، از قیمت های مقرون به صرفه ای در بازار برای خرید عمده برخوردار هستند که این مسئله می تواند در امر فروش بیشتر این محصول، موثر باشد.

در صورتی که شما بخواهید برای تامین عمده پتو اقدام نمایید، راه های ارتباطی ما در این بخش، به خوبی می تواند نحوه سفارش و پیگیری را توضیح دهد.

به بالای صفحه بردن