قیمت انواع لحاف تشک عروسکی بزرگسال

قیمت انواع لحاف تشک عروسکی بزرگسال

لحاف تشک عروسکی با جدیدترین طرح های روز، در حال طراحی و دوخت توسط مجموعه پاندا خواب می باشد. سفارش تشک فانتزی و عروسکی می تواند برای رده های سنی مختلفی قابل انجام باشد که برای این امر می توانید با پاندا خواب در تماس باشید تا ضمن اطلاع از انواع مدل های موجود، بتوانید به سفارش خود نیز اقدام نمایید.

تشک فانتزی

طراحی و دوخت تشک عروسکی و فانتزی، چند وقتی است که با قدرت و ظرفیت بالایی انجام می شود که این مسئله به دلیل بالا بودن سطح درخواست های مشتریان برای خرید عمده تشک و لحاف می باشد و انتخاب طرح های متنوع عروسکی، با ایده های گوناگونی انجام می شود.

دوخت تشک عروسکی بزرگسال

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

طراحی تشک عروسکی بزرگسال

در طراحی و دوخت تشک عروسکی بزرگسال، این امکان وجود دارد که از انواع ایده های مختلف، استفاده شود و مهم ترین آن ها مربوط به طرح حیوانات مختلف بوده و تا کنون توانسته ایم نمونه کارهای خوبی را از مدل تشک های عروسکی، ارائه نماییم.

به طور مثال، تشک طرح قورباغه، روباه، پاندا، میمون، خرس از جمله مدل هایی است که بیشترین میزان فروش را داشته اند و شما هم در انتخاب خود، کاملا آزادانه می توانید اقدام نمایید.

تشک عروسکی بزرگسال

خرید اینترنتی تشک عروسکی بزرگسال

تشک عروسکی بزرگسال هم یک تشک خوب و راحت برای خوابیدن می باشد و ظاهر زیبای این مدل تشک ها هم سبب می شود تا یک جذابیت خاص و ویژه را به اتاق خواب، هدیه نماید.

این که شما بخواهید از انواع مدل تشک های عروسکی پاندا خواب، مطلع شوید، در نتیجه عضویت در کانال تلگرامی، پیج اینستاگرامی و یا تماس با ما امکان پذیر خواهد بود.

قیمت تشک های عروسکی

قیمت تشک های عروسکی

دوخت تشک عروسکی با الیاف و متریال متنوع و با جنس های گوناگونی از جمله پارچه های مخمل، پارچه های نمدی و … انجام می شود و بدون شک، هر کدام از این موارد، می تواند قیمت های مخصوص به خود را داشته باشد.

این که شما بخواهید به خرید عمده تشک مخصوص کودک و بزرگسال با طرح های متنوع و جدید اقدام نمایید، امری است که می تواند در نتیجه تماس با ما، امکان پذیر باشد.

لحاف تشک عروسکی

قیمت انواع لحاف تشک عروسکی بزرگسال

طراحی های انجام شده در خصوص دوخت لحاف و تشک عروسکی کودک و بزرگسال از سمت پاندا خواب، با جدیدترین ایده های ممکن، انجام می شود و در نتیجه، اگر بخواهید شما هم به سفارش انواع مدل تشک اقدام نمایید، تنوع کاملی از طرح های مختلف به همراه اندازه های متنوع، در اختیار شما می باشد.

آگاهی از قیمت عمده انواع مدل تشک و همچنین مدل های طراحی شده، از اموری است که در نتیجه تماس با ما می توانید به دست آورید.

به بالای صفحه بردن