قیمت انواع تشک پشم شیشه مسافرتی

قیمت انواع تشک پشم شیشه مسافرتی

قیمت انواع تشک پشم شیشه مسافرتی با توجه به اندازه های مختلف و همچنین وزنی که دارند متفاوت می باشد اما شما می توانید بهترین قیمت های ممکن را در این مرکز، برای خرید عمده دریافت نمایید.

تشک پشم شیشه مسافرتی

تشک های مسافرتی اغلب با استفاده از پشم شیشه پر می شوند و از طرفی تولید کنندگان به این نکته توجه دارند که نباید حجم و وزن این تشک ها خیلی افزایش یابد.

از همین رو تشک هایی نازک و در عین حال گرم و نرم به صورت پنبه دوزی شده را تولید می نمایند و به عنوان تشک مهمان و یا مسافرتی به بازار عرضه می شود.

تشک مسافرتی اصفهان

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

کارخانه تولیدی تشک مسافرتی اصفهان

شهر اصفهان با دارا بودن بهترین کارخانه های تولیدی تشک های مسافرتی، نقش موثری در تامین نیاز بازار کشور داشته است.

در این خصوص شاهد آن هستیم که بهترین نوع تشک های مسافرتی  و تشک طبی  با کیفیت های خوب و تضمین شده ای توسط این کارخانه ها با برندهای گوناگونی تولید شده اند.

این نوع تشک های پرفروش در بازار، با تکنولوژی های روز، برای بازاریابی و فروش به دست مشتریان خواهد رسید.

فروش تشک سفری

بازار فروش تشک سفری

در خصوص معرفی بازاری که می توان فروش عمده انواع تشک های مسافرتی را به انجام رسانید، می توان به بازار اینترنتی اشاره نمود.

شاهراه اقتصادی گوگل از جمله مسیرهای خوب و کم هزینه برای تجارت های بزرگ محسوب می شود.

با معرفی تشک های مسافرتی اصفهان و تشک اسفنجی، عمده فروشی این نوع تشک های خوب و ارزان قیمت را از طریق بستر اینترنتی هم فراهم آورده ایم.

تشک پشم شیشه

قیمت انواع تشک پشم شیشه مسافرتی

برای دریافت قیمت تشک های خوب و باکیفیت مسافرتی و یا انواع تشک های پنبه ای، پشم شیشه ای، پشمی و …، و  تشک بادی این سایت یک مرجع دسترس پذیر و پاسخگو برای شما می باشد.

می توانید خرید عمده تشک های مورد نیاز خود را پس از دریافت لیست قیمت و موجودی های این سایت، در نتیجه تماس با ما به انجام رسانید.

تشک مسافرتی یک نفره

سفارش تشک مسافرتی یک نفره

تشک مسافرتی یک نفره بخشی از تولیدات ما خواهد بود که شما برای سفارش عمده آن، می توانید وزن های 1.8، 2، 2.5 و 3 کیلوگرمی را مورد انتخاب قرار دهید.

هر وزنی از تشک با توجه به الیاف و همچنین نوع پارچه های مورد استفاده برای رویه آن، دارای قیمت های مخصوص به خود می باشد.

تشک مسافرتی بدون آکاردئون

تشک مسافرتی بدون آکاردئون

تشک های مسافرتی در نمونه های مختلفی تولید می شوند که بخشی از آن، مربوط به تولید تشک مسافرتی بدون آکاردئون می باشد.

چنین تشک هایی معمولا هم قیمت ارزان تری دارند و هم این که وزن پایین تری خواهند داشت و همین ویژگی ها سبب شده تا گزینه مقرون به صرفه ای برای خرید عمده در بازار به حساب آید.

تشک 2.5 کیلویی فیلامنت بدون زیپ

تشک 2.5 کیلویی فیلامنت بدون زیپ

اکثر مشتریانی که قصد خرید عمده تشک مسافرتی را دارند، به دنبال نمونه های مختلف این محصول هستند و یکی از دیگر گزینه های قابل معرفی در خصوص تشک مسافرتی ایرانی، مربوط به تشک بدون زیپ با پارچه فیلامنت می باشد.

یکی از وزن های پرکاربردی که برای چنین تشک هایی ارائه می شود، وزن 2.5 کیلوگرمی بوده و چنین تشک هایی معمولا به عنوان تشک مهمان هم کارایی خواهند داشت.

تشک پشم شیشه

تشک پشم شیشه دو کیلویی زیپ دار

زیپ دار بودن تشک مسافرتی پر شده با الیاف پشم شیشه سبب می شود تا بتوان شرایط بهداشتی را برای تشک نیز فراهم نمود به این منظور که رویه آن، به آسانی قابلیت جدا شدن را دارد.

تشک های زیپ دار این مرکز هم با بهترین جنس و با تنوع در رویه های آن، تولید و ارائه می شود که شما برای ثبت سفارشات خود می توانید با ما در تماس باشید تا در کمترین زمان، تشک های مورد نیاز خود را تامین نمایید.

به بالای صفحه بردن