فروش تشک فنر منفصل پاکتی خوشخواب

فروش تشک فنر منفصل پاکتی خوشخواب

تشک فنر منفصل پاکتی که توسط شرکت خوشخواب به بازار عرضه می شود، که چنین تشک هایی برای تختخواب های تک نفره و دونفره، یک گزینه خوب و باکیفیت خواهد بود که امکان تامین عمده با بهترین قیمت ها ایجاد شده است.

اسکلت فنری به کار رفته در تولید تشک ها، به گونه ای است که در دو نوع تقسیم بندی می شود و از جمله می توان به تشک های فنر منفصل و فنر متصل اشاره نمود.

اما در این قسمت هدف ما، معرفی و عرضه تشک های فنر منفصل می باشد که چنین تشک هایی تا حد زیادی توانسته اند معایب تشک های فنر متصل را رفع نمایند.

تشک خوشخواب فنر منفصل

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

تشک خوشخواب فنر منفصل

تشک های فنر پاکتی که توسط شرکت خوشخواب عرضه می شود، از دسته تشک های طبی می باشد که چنین تشک هایی در دسته اختراعات جدید و پرکاربرد محسوب می شود.

این تکنولوژی جدیدی که در تولید تشک ها به کار رفته است، بهترین مزیتی که به همراه دارد، مربوط به تقسیم وزن در سطح کلی تشک بوده و در نتیجه از ایجاد لرزش و صدا جلوگیری می کند.

تشک خوشخواب مدل سوپر استار

تشک خوشخواب مدل سوپر استار

تشک های پاکتی مدل سوپر استار، از درجه نرمی متوسط برخوردار است که استفاده از فنر دوبل منفصل در چنین تشک هایی، کیفیت کار را تا حد زیادی افزایش می دهد.

یک لایه فنر میکرو و یک لایه فنر پاکتی در چنین تشک هایی سبب می شود که این تشک ها متناسب با منحنی های بدن و ستون فقرات، تغییر حالت داده و در نتیجه یک فضای خوب برای خواب را ایجاد می کند.

تشک فنر منفصل پاکتی

سایت فروش تشک فنر منفصل پاکتی

تشک های فنر منفصل را هم در این سایت، با بهترین مدل های شرکت تشک خوشخواب، آماده فروش عمده نموده ایم.

انواع تشک های فنری که با لایه بندی های مختلف تولید شده اند را متناسب با نیاز مشتریان خود می توانید به صورت عمده، سفارش دهید.

به بالای صفحه بردن