فروش تشک بادی برقی در مشهد

فروش تشک بادی برقی در مشهد

تشک بادی برقی از تشک های خوب آماده فروش عمده در این سایت می باشد که مشتریان از مشهد و دیگر شهرهای ایران بتوانند خرید عمده آن را به انجام رسانند.

تشک های برقی هم نسل جدیدی از تشک های تک نفره و دونفره می باشند که با مدل های مختلف و کارایی های گوناگونی، تولید و عرضه شده اند و چنین تشک هایی هم برای فروش عمده از طریق این سایت انتخاب می شوند.

دارا بودن پمپ برقی در چنین تشک هایی عاملی می شود که بتوان سریع تر آن ها را برای استفاده، آماده نمود.

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

تشک بادی دو نفره با پمپ برقی

در معرفی یک تشک خوب که از ویژگی های طبی و استاندارد بودن هم برخوردار باشد، می توان به تشک های بادی دونفره با رنگ کرم اشاره نمود که امکان استفاده از چنین تشک هایی برای مسافرت و یا مصارف دائمی وجود دارد.

استفاده از رویه pvc برای تولید چنین تشک هایی به همراه روکش جیر، سبب شده تا هم طول عمر بالاتری داشته باشد و هم از مزیت ضد تعریق نیز برخوردار باشد.

تشک بادی دو نفره

مشخصات فنی تشک بادی دو نفره با پمپ برقی

چنین تشک هایی با مشخصات زیر تولید می شوند:

  • ابعاد 203 * 152 *30
  • وزن 6 کیلوگرم
  • قابلیت تحمل وزن 275 کیلوگرم

این نوع تشک ها با توجه به سطوحی که دارند، یک فضای خوب و آرام برای داشتن خواب خوب را فراهم می کنند.

تشک بادی برقی

مرکز فروش عمده تشک بادی برقی

ما با ایجاد موقعیت های فروش اینترنتی تشک های بادی که از پمپ های برقی هم برخوردار هستند، بهترین فضا را فراهم آورده ایم که مدل های تک نفره و دونفره آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

در نتیجه می توانید سفارشات عمده چنین تشک هایی را به گروه پاندا خواب ارائه نمایید که بهترین برندها و مدل ها را با توجه به نیاز شما، در اختیارتان قرار می دهند.

به بالای صفحه بردن