فروش انواع تشک مسافرتی ارزان

فروش انواع تشک مسافرتی ارزان

تشک مسافرتی ارزان از وزن های 1800 گرم تولید می شوند و بسته به نوع الیاف و نوع لایه های آکاردئون و … که تشکیل دهنده چنین تشک هایی هستند، ارائه شده و شما می توانید پیش از سفارش عمده تشک مورد نیاز خود، قیمت های مد نظر خود را به ما اعلام نمایید تا تشک هایی متناسب با بودجه شما را تولید کنیم.

تشک مسافرتی

تشک مسافرتی به عنوان نسل جدید و ارزان تشک هایی می باشد که وارد بازار می شود و در تولید چنین تشک هایی، به صورت زیپ دار، بدون زیپ، با استفاده از پارچه فلامنت، دارای لایه آکاردئون و یا بدون این لایه و مشخصه های دیگر، اقدام می شود که هر کدام از این ها نیز می توانند قیمت های مخصوص به خود را داشته باشند.

ویژگی های تشک مسافرتی

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

ویژگی های تشک مسافرتی

تشک های مسافرتی مهم ترین ویژگی که به همراه دارند، مربوط به قیمت های ارزان آن ها و همچنین وزن سبک و قابلیت حمل ساده آن ها می باشد و در نتیجه می توان از آن ها در موقعیت های مختلفی استفاده نمود.

چنین تشک هایی به تشک مهمان هم معروف هستند و در جوامع آپارتمانی امروزی، این دست از تشک ها را می توان جایگزین تشک های حجیم سنتی نمود.

انواع تشک مسافرتی

انواع تشک مسافرتی

تشک های مسافرتی دارای نمونه های مختلفی هستند که از جمله آن ها می توان به تشک سه کیلویی با لایه آکاردئون به همراه پارچه فلامنت اشاره نمود.

بر اساس وزن لایه آکاردئون به کار رفته در تولید تشک مسافرتی هم شاهد تفاوت قیمت ها نیز خواهیم بود و ما از لایه هایی با وزن 850 گرم، یک کیلویی و 1200 گرمی استفاده نموده ایم.

تشک مسافرتی ارزان

تشک مسافرتی ارزان

ارزان بودن تشک مسافرتی به دلیل کاهش الیاف و متریال مورد استفاده در آن، امکان پذیر خواهد بود همچنین هستند مشتریانی که به دنبال تشک هایی با ارزان ترین قیمت بازار هستند و ما برای آن ها هم تشک های خاصی را آماده می نماییم.

استفاده از الیاف پارچه ای برای پر کردن تشک ها هم عاملی می شود که قیمت این محصول، کاهش یابد و شما با هر نیازی که باشید می توانید تشک های مورد نیاز خود را به ما سفارش دهید.

انواع تشک مسافرتی ارزان

فروش انواع تشک مسافرتی ارزان

تلاش ما در جهت ایجاد شرایطی است که تشک های خوب را به متناسب با اولویت های مشتریان ارائه نماییم.

به طور مثال اگر برای شما فاکتورهایی نظیر قیمت، کیفیت، وزن و … مورد توجه است، می توانید سفارش خود را مستقیم به تولیدی پاندا خواب ارائه نمایید تا در کمترین زمان برای تولید آن، اقدام نماییم.

به بالای صفحه بردن