صادرات پتو شادیلون به عراق

صادرات پتو شادیلون به عراق

صادرات پتو شادیلون به عراق یکی از اهدافی است که شرکت پتو نوبافت مشهد در سرلوحه ی کار خود قرار داده است و برای رسیدن به آن تلاش می کند.

در بازه ی زمانی بسیار کوتاهی موفق به آن گردید، تا جایی که امروزه در بازار این کشور محصولات پتو شادیلون کاملا شناخته شده می باشند.

صادرات پتو

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین زمان هایی که هر فرد در زندگی خود باید به آن توجه داشته باشد ساعاتی از شبانه روز است که به خواب می رود. خواب خوب می تواند توان از دست رفته در طول روز را جبران نموده و باعث از بین رفتن خستگی فرد گردد.

لذا برای داشتن بهترین و بیشترین میزان کارایی در زمان بیداری باید آسایش و ارامش لازم در ساعات خواب را فراهم نمود. یکی از مهم ترین عوامل موثر برای داشتن خواب راحت، داشتن بستر خواب مناسب است.

پتو، بالش و تشک ابتدایی ترین لوازمی هستند که برای خواب خوب باید به آن ها توجه نمود. این مساله در همه ی فرهنگ ها و تمدن ها همواره حائز اهمیت بوده و هست.

این همان عاملیست که کشور های مختلف را به تولید یا ورد کردن پتو از کشور های تولید کننده واداشته است.

پتو نوبافت شادیلون

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

درباره ی پتو نوبافت شادیلون مشهد

این گروه صنعتی که در ابتدا با تولید نخ و انواع پارچه کار خود را از سال 1355 شروع نموده بود در اردیبهشت ماه سال 1383 با راه اندازی کارخانه پتو شادیلون و تجهیز آن به دستگاه های مدرن در آن زمان اقدام به تولید پتو به صورت آزمایشی نمود. پس از 6 ماه گذر زمان وارد فاز بعدی یعنی تولید در حجم عمده شد و با تولید انواع پتو با کیفیت توانست وارد عرصه ی رقابت با برند های معتبر دیگر گردد.

محصولات پتو نوبافت شادیلون

انواع محصولات پتو نوبافت شادیلون

اگر بخواهیم یک دسته بندی کلی روی انواع مختلف پتو های تولیدی شرکت پتو شادیلون داشته باشیم باید این چنین عمل کنیم:

 • پتو دو نفره
 • پتو یک نفره
 • پتو نوجوان
 • پتو نوزادی
 • پتو مسافرتی

لذا اگر جز افرادی هستید که قصد صادرات پتو شادیلون را دارید باید بدانید پتوی مورد نظر شما در کدام دسته قرار می گیرد.

قیمت محصولات پتو شادیلون

لیست قیمت محصولات پتو شادیلون

در بالا طبقه بندی کلی روی محصولات پتو شادیلون ارائه نمودیم که هر یک را با طرحف سایز و وزن متفاوت در بازار عرضه می نماید که هر یک به نامی نامیده شده اند.

البته توجه داشته باشید که هر نوع از محصولات پتو شادیلون مشهد با تعداد مشخصی در کارتن بسته بندی می شوندو شما برای ثبت سفارش خود باید از این تعداد نیز اطلاع داشته باشید.

وزن و ابعاد محصولات پر فروش پتو شادیلون

برای اینکه بتوانید در زمان خرید جهت صادرات پتو شادیلون به سایر کشور ها، انتخاب درستی داشته باشیم لازم است این اطلاعات را بدانیم:

پتو یک نفره شادیلون

انواع پتو یک نفره شادیلون:

از جمله پر فروش ترین انواع پتو یک نفره شرکت شادیلون که بازار خرید و فروش پر رونقی دارد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پتو یک نفره چیکا:

گل برجسته، وزن 2500_ 3500 گرم، ابعاد 160 در 220، کارتن 9 تایی

 • پتو یک نفره نیکا:

پتو گل برجسته، وزن 2500 گرم، ابعاد 160 در 220،کارتن 10 تایی

 • پتو یک نفره روشا:

گل برجسته، وزن 2200 گرم، ابعاد 140 در 220، کارتن 9 تایی

 • پتو یک نفره آیلار:

پتو گل برجسته، وزن 2500 گرم، ابعاد 160 در 220، کارتن 10 تایی

 • پتو یک نفره آتیس:

گل برجسته، وزن 2500_ 3500 گرم، ابعاد 140 در 220، کارتن 10 تایی

 • پتو یک نفره پروانه:

ابعاد ۲۲۰در ۱۴۰، کارتن ۱۲ تایی، وزن 1800 گرم

 • پتو پریما یک نفره:

پتو گلدار و گل برجسته، ابعاد ۱۶۰در ۲۲۰،  کارتن ۱۲ تایی، وزن 2300 گرم

 • پتو زمرد یک نفره:

پتو گل برجسته، ابعاد ۲۲۰در ۱۶۰، کارتن ۱۲ تایی، وزن 2200 گرم

انواع پتو دونفره شادیلون

انواع پتو دونفره شادیلون

اسامی که در ادامه خواهید دید پر فروش ترین انواع پتو دونفره شرکت شادیلون هستند که شما را با مشخصات آن ها آشنا می نماییم:

 • پتو دو نفره پتو آیلار:

پتو گل برجسته، وزن 3000 گرم، ابعاد 200 در 220، کارتن 8 تایی

 • پتو دو نفره دیاموند:

پتو گل برجسته، وزن 3600 گرم، ابعاد 200 در 220، کارتن 8 تایی

 • پتو دو نفره نیکا:

گل برجسته، وزن 3500 گرم، ابعاد 195 در 225،کارتن 7 تایی

 • پتو دونفره آتیس:

پتو گل برجسته، وزن 2500_ 3500 گرم، ابعاد 195 در 225، کارتن 8 تایی

 • پتو دونفره پروانه:

ابعاد ۲۳۰در ۲۱۰،وزن 2500 گرم،  کارتن 8 تایی

 • پتو پریما دونفره:

گلدار و گل برجسته، وزن 3800 گرم، ابعاد ۲۲۰در ۲۴۰ ، کارتن 10 تایی

 • پتو زمرد دونفره:

گل برجسته، وزن 3300 تا 3500 گرم، ابعاد ۲۲۰در ۲۴۰، کارتن ۱۰ تایی

پتو مسافرتی پایا

پتو مسافرتی شادیلون

نمونه مسافرتی یا پتو سفری نام هایی است که برخی پتو ها اطلاق می شود که بسیار سبک بوده و به سادگی می توان ان ها را جابه جا نمود، همانطور که از اسمشان مشخص است برای مسافرت عالی می باشند.

پر فروش ترین نوع پتو مسافرتی شرکت شادیلون با اسم تجاری پایا در بازار خرید و فروش می گردد:

 • پتو یک نفره پایا:

ساده و پتو گل برجسته، وزن 1400 گرم، ابعاد 200 در 150، کارتن 16 تایی

 • پتو دونفره پایا:

ساده و پتو گل برجسته، وزن 1700 گرم، ابعاد 200 در 220، کارتن 14 تایی

پتو نوجوان و نوزاد شادیلون

پتو نوجوان و نوزاد شادیلون

 • نمونه پتو نوجوان:

ابعاد 110 در 140، کارتن 18 تایی

 • پتو نوزاد:

ابعاد 80 در 110، کارتن 36 تایی

 

هر یک از محصولات بالا دارای قیمت مشخصی است که در حجم خرید عمده پتو شامل تخفیفاتی نیز می گردد. اما برای داشتن یک مقایسه قیمتی بین انواع پتو ها و برند های مختلف لازم است در ابتدای امر مشخصات پتو ها با هم مقایسه شود.

فروش عمده پتو شادیلون

فروش عمده پتو شادیلون

آمار ها نشان می دهد کارخانه ی پتو نوبافت شادیلون مشهد همواره حجم زیادی از انواع پتو ایرانی موجود در بازار را تولید و عرضه می نماید. مقدار زیادی از خرید عمده پتو شادیلون توسط تجار و صادرکنندگان داخلی و نیز واردکنندگان خارجی این محصول انجام می شود که می خواهند در بازار صادرات پتو شادیلون مشهد سهم داشته باشند.

یکی از مهم ترین آیتم هایی که پتو شادیلون را به یک گزینه ی مناسب برای صادرات تبدیل می نماید، توانایی بالای تولید این کارخانه است که باعث می شود سفارشات صادراتی در کوتاه ترین زمان ممکن اماده و تحویل گردد.

عامل بعدی نیز تنوع بالای محصولات کارخانه پتو شادیلون مشهد است. این گروه صنعتی طرح های زیادی را در وزن ها، رنگ ها و سایز های مختلف تولید نموده تا بتواند پاسخگوی نیاز هر سلیقه و سنی باشد.

به عنوان مثال اگر به طرح های پتو شادیلون نگاهی بی اندازیم در میان انبوه طرح ها هم طرح های کلاسیک و سنتی و هم طرح های مدرن را مشاهده خواهیم کرد که به بیانی احترام به سلایق و علایق مشترین می باشد.

همچنین تجهیزات انبوه و به روز این کارخانه باعث شده تا هر سفارش پتو را در بازه ی زمانی بسیار کوتاهی آماده و تحویل نمایند که این خود یک آفر خیلی بزرگ برای کارخانه پتو شادیلون به حساب می آید.

افرادی که در زمینه ی صادرات پتو شادیلون فعال هستند قطعا یکی از مهم ترین دلایلشان برای انتخاب این برند همین امر بوده است.

خرید پتو شادیلون

خرید پتو شادیلون به قیمت کارخانه

جدا از مسائلی که دکر شد برای یک تاجر بسیار اهمیت دارد که بتواند محصول مورد نیاز خود را با کمترین قیمت ممکن تهیه نماید. خرید پتو با قیمت کارخانه نیز راهی است که تجار بازار پتو به ان توجهی ویژه دارند تا بتوانند قیمت خرید پتو را در پایین ترین سطح ممکن خود قرار دهند.

اگر شما محصولی را با قیمت کف خریداری نمایید سپس آن را با قیمت مشخصی در بازار عرضه کنید قطعا سودتان از این تجارت بیشترین میزان ممکن خواهد بود.

به همین دلیل است که صادرکنندگان پتو به دنبال راه های ارتباطی کارخانه پتو نوبافت شادیلون هستند. اما توجه داشته باشید این شرکت به سبب وجود مدیران لایق و کارامد خود این اصل مهم در فروش را همواره مدنظر داشته که باید در دسترس مشتری باشد.

کارخانه پتو نوبافت شادیلون

همین امر نیز باعث شده تا گروه شادیلون نیز سایت هایی داشته باشد که در زمینه ی معرفی محصولات و فروش اینترنتی پتو های تولیدی این مجموعه فعال هستند.

این سایت ها به جهت تخصصی که در اصول تبلیغات دارند، محصول را به درستی معرفی نموده و به مصرف کننده می شناسانند. سپس اگر سفارش یا درخواستی بود آن را به کارخانه انتقال داده و پس از تامین برای خریدار ارسال می کنند.

بنا بر توافق اولیه با شرکت این افراد یا حقوق از کارخانه دریافت می کنند یا درصدی از فروش به آن ها تعلق می گیرد.

خرید اینترنتی پتو شادیلون

خرید اینترنتی پتو شادیلون

برای خرید اینترنتی پتو شادیلون و اطمینان از اینکه قیمتی که به شما اعلام می شود از مرجع معتبری هست یا خیر کافیست به برخی موارد توجه داشته باشید:

 • معتبر بودن سایت:

این عاملیست که معمولا از جایگاه سایت در صفحات گوگل قابل درک است، ترجیحا از صفحات اول و دوم خرید کنید.

 • تخصصی بودن سایت:

از سایت هایی اقدام به خرید کنید که به صورت تخصصی روی محصول شما کار می کند نه دیوار و شیپور که هر کس می تواند رویش آگهی بگذارد.

 • وجود راه های پاسخگویی:

حتما شماره یا ادرسی وجود داشته باشد که بعدا بتوان از ان طریق سفارش را پیگیری نمود.

با دقت در این موارد می توانید با سایت هایی که قیمت های مورد تایید کارخانه را ارائه می کنند ارتباط بگیرید. این سایت ها قیمت حداقل را به شما اعلام نموده و محصول مورد سفارش شما را به طور مستقیم از مشهد ارسال می نمایند.

سفارش پتو شادیلون

از سویی دیگر ارتباط به این شکل مزایای زیادی را نیز برای فرد خریدار به همراه خواهد داشت که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 1. صرفه جویی در زمان
 2. صرفه جویی در هزینه ی رفتن تا کارخانه برای سفارش پتو
 3. دسترسی به قیمت فروش پتو به صورت آنلاین
 4. و …

به این ترتیب شما می توانید برای صادرات پتو شادیلون تنها باید تلفن سفارش خود را ثبت نموده و محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن در مکان مدنظر خود با کمترین هزینه تحویل بگیرید.

همچنین مدیران فروش فعال در این سایت ها به جهت تعدد مشتریان داخلی و خارجی می توانند مشاورانی ذبده باشند که شما را راهنمایی می نمایند.

صادرات پتو شادیلون

صادرات پتو شادیلون به عراق

همانطور که می دانید کشور دوست و همسایه ی ما عراق سال های طولانی درگیر جنگ های داخلی و اشغال توسط بیگانگان بود که باعث شد حجم بالایی از صنعت این کشور از بین برود، به همین جهت مجبور به وارد نمودن لوازم مورد نیاز زندگی مردم خویش شده است. یکی از این وسایل پتو می باشد.

این کشور برای تهیه ی محصولات مورد نیاز خود باید تو فاکتور اصلی را مدنظر قرار دهد:

 • کیفیت محصول
 • نزدیک بودن محل تولید

اگر محصولی باشد که با کیفیت بالا تولید شود و از راه نزدیکی ارسال شود باعث می شود تا هزینه های حمل و نقل نیز کم شده و قیمت خرید پتو در نهایت در کمترین مقدار ممکن قرار گیرد. این امر به افزایش میزان سود حاص از این تجارت می انجامد.

این همان عاملی است که ایران را تبدیل به یک گزینه ی مناسب برای تجار و فعالان عراقی در بازار پتو می نماید.

همین عامل نیز باعث رونق بازار صادرات پتو ایرانی به کشور عراق گردید، مشاهده آمار حجم صادرات پتو شادیلون مشهد به عراق نماینگر این حقیقت است که مدیران این کارخانه نسبت به این موضوع توجهی ویژه داشته اند.

شرکت پتو نوبافت شادیلون مشهد با در نظر گرفتن این امر توانسته اقدامات لازم برای فراهم نمودن بسترهای صادراتی را در سال های اخیر به خوبی انجام دهد.

صادرات پتو شادیلون به عراق گامی موثر بود در جهت شناخته شدن محصولات این شرکت در کشور عراق که به طبع سفارشات و درخواست های متعدد زیادی را با خود به همراه داشت.

بهترین مارک پتو

بهترین مارک پتو برای صادرات به عراق

به شما نیز به عنوان یک تاجر ایرانی فعال در زمینه ی صادرات انواع کالای خواب توصیه می کنیم اگر به دنبال حوزه ی پر سود برای ارسال به کشور های دیگر هستید، صادرات پتو شادیلون را امتحان نمایید.

آمار های رسمی سازمتن گمرک جمهوری اسلامی ایران موید این ادعاست که محصولات پتو شادیلون در جلب رضایت عراقی ها بسیار موفق بوده به همین جهت توانسته به مارک پتو شناخته شده و محبوبی در این کشور تبدیل شود.

 

به بالای صفحه بردن