سایت فروش پتو نمدی سربازی

سایت فروش پتو نمدی سربازی

سایت فروش پتو نمدی سربازی با ارائه رنگ های متنوع و همچنین نمونه های طرح دار، فرصت مناسبی برای خرید عمده پتو را در اختیار کلیه مشتریان قرار داده است.

پتوهای سربازی

امروزه با افزایش ظرفیت تولید ملزومات خواب از جمله پتوهای سربازی، شاهد این مسئله هستیم که میزان صادرات پتو به کشورهای خارجی هم در حال افزایش می باشد.

در میان انواع پتوهایی که توسط شرکت ها تولید می شود، پتو سربازی به عنوان یکی از نمونه های خوب با ویژگی های مثبت متعدد می باشد.

صادرات پتو به آلمان

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

حجم صادرات پتو به آلمان

بر اساس آمار به دست آمده از اداره گمرکات کشور، در سال 1396، شاهد صادرات بیش از 7 تن پتو از ایران به آلمان بوده ایم.

این بار پتوی ایرانی از ارزش ریالی 1265121 ریال برخوردار بوده که به نوبه خود در عرصه محصولات غیر نفتی، رقم قابل توجهی است.

همچنین بازار عراق هم از جمله فرصت هایی است که ظرفیت بالایی در پذیرش و خرید عمده پتوهای ایرانی داشته است.

در همان بازه زمانی شاهد صادرات 2500 تن پتو به این کشور همسایه بوده ایم.

تولید کنندگان پتو نمدی

تولید کنندگان پتو نمدی سربازی

در کشور ما فعالان عرصه تولید پتو سربازی، بسیار می باشند و اصفهان و یزد از جمله شهرهای مبدا و مرجع برای عرضه این نوع پتوها به شمار می روند.

در حال حاضر تولید پتوهای نمدی سربازی با رنگ بندی های زیتونی، طوسی، شتری انجام می شود و نمونه های طرح دار آن نیز شامل پتوهای پلنگی و ببری است.

پتو نمدی سربازی

سایت فروش پتو نمدی سربازی

امروزه با تغییر نیاز مشتریان در خرید عمده پتو، که نیاز به دسترسی سریع و کم هزینه دارند، ما نیز روش های فروش خود را تغییر داده ایم.

در این راستا در نتیجه فروش اینترنتی پتو، فرصتی فراهم شده است که مشتریان بتوانند به بهترین قیمت ها دست یابند.

از طرفی سرعت بالای ارسال سفارشات شما هم از دیگر مزیت هایی است که سبب شده تا شاهد کسب رضایت مندی بیشتر از سمت مشتریان باشیم.

مرکز فروش پتو

مرکز فروش پتو در بازار تهران

دیگر برای خرید عمده انواع پتو، نیاز نیست که به بازار تهران مراجعه کنید چرا که از این پس، روش های خوبی در تجارت را انتخاب نموده ایم تا بتوانیم هر نوع پتویی که نیاز دارید را با بهترین قیمت، در اختیار شما قرار دهیم.

مرکز فروش اینترنتی پتو، با ارائه برندهای روز داخلی و خارجی، ارائه دهنده کامل ترین تنوع از پتوها می باشد.

علاوه بر این که متنوع ترین پتوها را از این طریق در اختیار شما قرار می دهیم، این مزیت هم ایجاد شده تا بتوانیم قیمت های بی واسطه ای را در خصوص خرید عمده پتو، اعلام نماییم.

پتو سربازی ارزان

بهترین مارک پتو سربازی ارزان قیمت

تولید کنندگان پتو سربازی، با نام های مختلفی، محصولات خود را به بازار ارائه نموده اند و در میان تمامی آن ها، پتو زمرد می تواند یک برند خوب برای تامین پتو سربازی باشد.

این شرکت تولید کننده پتو، همواره محصولات پتو نمدی را برای موقعیت های مصرفی مختلفی ارائه نموده است.

امروز نیز ما در گروه پاندا خواب، این فرصت را فراهم آورده ایم که محصولات پتو زمرد را بی واسطه به دست شما مشتریان برسانیم.

پتو بیمارستانی نمدی گلدار

پتو بیمارستانی نمدی گلدار

یکی از کاربردهای پتو نمدی، مربوط به مصارف بیمارستانی می باشد که اکثر چنین پتوهایی به صورت طرح دار و گلدار تولید می شوند.

پتو مینک هم نمونه دیگری از پتوهای قابل استفاده برای مصارف بیمارستانی می باشد و شما مشتریان از طریق این مجموعه می توانید اقدام به سفارش هر نوع پتویی نمایید.

چنین پتوهایی از قابلیت صادرات به بازار کشورهای خارجی هم برخوردار می باشند چرا که هم قیمت مناسبی دارند و هم ظرفیت تولید آن ها بالا می باشد و برای سفارش آن می توانید اقدام به تماس نمایید.

به بالای صفحه بردن