سایت فروش پتو گلبافت از کارخانه

سایت فروش پتو گلبافت از کارخانه

پتو گلبافت از کارخانه هم قابل فروش است که این امر در صورتی امکان پذیر خواهد بود که قصد سفارش عمده پتوهای این شرکت را داشته باشید و سایت فوق، پاسخگوی درخواست های شما خواهد بود.

شرکت پتو گلبافت که از سال 1348، فعالیت های تولید خود را آغاز نموده است، توانسته تا کنون، مدل ها و طرح های متنوعی از پتوهای خود را به بازار عرضه نماید و در این مسیر، بهره مندی از خطوط تولیدی پیشرفته و ماشین آلات مدرن، کمک زیادی در بهبود کیفیت و همچنین افزایش ظرفیت تولید داشته است.

این شرکت به طور اختصاصی در زمینه تولید پتو فعالیت می نماید و هیچ گونه محصول دیگری توسط این شرکت، عرضه نمی شود.

انواع پتو گلبافت

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

تولید انواع پتو گلبافت

پتوهای گلبافت بر اساس جنس و مدل هایی که دارند، تقسیم بندی می شوند و از جمله آن ها می توان به پتوهای زیر اشاره نمود:

  • پتو گل برجسته
  • پتو برتر
  • پتو پر
  • پتو پرسی
  • پتو نوجوان
  • پتو نوزادی
  • پتوهای سفارشی

هر کدام از این پتوها هم به نوبه خود دارای زیر شاخه هایی با طرح و رنگ های متنوع می باشند.

تولید پتو گلبافت

کارخانه تولید پتو گلبافت

کارخانه گلبافت در حال حاضر با بهره مندی از نیروهای مجرب و همچنین استفاده از ماشین آلات روز پتو بافی، به خوبی توانسته نیاز بازار کشور را تامین نماید.

تولید پتوهای نوزادی و نوجوان این شرکت، با طرح ها و مدل های بی نظیر و منحصر به فردی انجام می شود که سبب شده تا نظر مخاطبین را به سمت خود جلب نماید.

پتو گلبافت از کارخانه

دفتر فروش انواع پتو گلبافت از کارخانه

فروش پتوهای گلبافت از مسیرهای متعددی انجام می شود که در دنیای تجاری امروز، ما با ایجاد بستری برای فروش اینترنتی پتو گلبافت، دسترس پذیری را برای کلیه مشتریان خود امکان پذیر نموده ایم.

در نتیجه شما کافی است که طرح و مدل های مد نظر خود را انتخاب نمایید و سفارش عمده پتوهای مورد نیازتان را به ما اعلام نمایید.

به بالای صفحه بردن