سایت پتو نیکوباف

سایت پتو نیکوباف برای فروش عمده

سایت پتو نیکوباف به عنوان یکی از روش های خوب مورد استفاده برای فروش عمده انواع پتوهای تولید شده توسط این شرکت می باشد که از جمله محصولات آن می توان به پتو الماس، پتو برلیان، پتو زمرد و … اشاره نمود که تمامی این پتوها به صورت گل برجسته با طرح های خوب و وزن سنگین، تولید و عرضه می شوند و می توانید برای سفارش عمده آن ها با ما در تماس باشید.

در میان کمپانی های تولید کننده پتو در بازار کشور ما، شرکت پتو نیکوباف، می تواند نمونه یکی از برندهای خوب و فعال به حساب آید که عرضه کننده بهترین پتوها در بازار می باشد و از محصولات این کمپانی ها می توان به پتو الماس اشاره نمود.

گل برجسته بودن پتوهای شرکت نیکوباف، می تواند یکی از مزیت های محصولات این شرکت به حساب آید که سبب می شود تا افراد بیشتری، تمایل به خرید عمده محصولات این کارخانه داشته باشند.

پتوی نیکو بافت مدل الماس

یکی از انواع پتوهای شرکت نیکوباف، پتو مدل الماس می باشد که از وزن ۲۵۰۰ گرم برای پتو یک نفره و ۳۸۰۰ تا ۴۰۰۰ گرم برای پتو دونفره، برخوردار می باشد.

شاخصه دیگری که در خصوص این پتو سبب می شود تا قیمت های متفاوتی داشته باشد، مربوط به گلدار و یا ساده بودن این محصول خواهد بود و نمونه های ساده آن، به نسبت از قیمت های بالاتری برخوردار هستند.

قیمت پتو دو نفره نیکوباف گل برجسته

قیمت پتو دو نفره نیکوباف گل برجسته

پتوهای نیکوباف، اکثرا به صورت طرح گل برجسته تولید می شوند که این مسئله را می توان یکی از ویژگی های مثبت محصولات این شرکت دانست و البته لازم به ذکر است که پتوهای تولیدی شرکت نیکوباف، دارای قیمت های بالاتری هم به دلیل وزن سنگین ترشان، دارند.

با تمامی این تفاسیر، شما اگر بخواهید پتو دونفره نیکوباف با انواع مدل های مختلف را خریداری کنید، این امر برای شما امکان پذیر خواهد بود که ضمن یک تماس، به هدف خود دست یابید.

پتوی نیکو باف برلیان

پتوی نیکو باف برلیان

از دیگر محصولات تولیدی گروه شرکت پتو نیکوباف، می توان به پتو برلیان اشاره نمود که این پتو هم به لحاظ نقش و طرح، مشابه پتو الماس بوده و از لحاظ وزن و قیمت، دارای تفاوت هایی می باشد.

گاهی همین تفاوت های کوچک هم سبب می شود تا مشتریانی جذب یک محصول شوند و نیاز به خرید عمده آن داشته باشند.

سایت پتو نیکوباف برای فروش عمده

سایت پتو نیکوباف برای فروش عمده

سایت پتو نیکوباف را می توان یک مرجع بی واسطه برای فروش عمده انواع پتوهای این کارخانه معرفی نمود که ارائه دهنده بهترین قیمت های ممکن در بازار می باشد.

اگر شما بخواهید از لیست کلیه پتوهای نیکوباف مطلع شوید، راه های تماس این سایت می تواند کمک زیادی به شما نماید و کافی است با ما در تماس باشید.