قیمت پتو 2 نفره گلبافت برای صادرات به افغانستان

قیمت پتو 2 نفره گلبافت برای صادرات به افغانستان

قیمت پتو 2 نفره گلبافت با مدل های مختلفی که دارد، برای صادرات به بازار افغانستان هم قیمت های متفاوتی را اعلام می نماید که شما بتوانید در این عرصه تجاری، به راحتی شروع به فعالیت نمایید. قیمت پتو در گناوه، اصفهان، شیراز و هر شهری که بخواهید را با یک تماس از طریق این سایت می توانید به دست آورید.

پتوهای گلبافت ایرانی

پتو متین از مدل پتوهای گلبافت ایرانی می باشد که یک لایه و با وزن 3700 گرم تولید می شود و ابعاد این مدل پتو، 240 * 220 سانتیمتر بوده که آن را مناسب برای استفاده دونفره، ساخته است و از طرفی دوام بالا و جنس اعلای این مدل پتو، با توجه به الیاف پلی استری به کار رفته در تولید آن، سبب شده تا این محصول را بتوان در بازه زمانی طولانی تری مورد استفاده قرار داد.

پتو یک نفره گلبافت

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

وزن پتو یک نفره گلبافت

تولید پتو گلبافت بر اساس این که یک نفره و یا دو نفره می باشد، دارای وزن های متفاوتی بوده و از طرفی، پتو یک نفره هم به نوبه خود با وزن های متفاوتی تولید می شود که این مسئله به دلیل نیازهای مختلف بازار، انجام می شود.

وزن استانداردی که برای تولید پتو یک نفره مورد استفاده قرار می گیرد، وزن بین 1500 گرم تا 3000 گرم می باشد که بدون شک، هر وزنی، کیفیت مخصوص به خود را خواهد داشت.

نمایندگی پتو گلبافت

نمایندگی پتو گلبافت در شیراز

در شیراز، در گذشته، اکثر افرادی که قصد خرید عمده پتو را داشتند، از طریق نمایندگی، اقدام به این امر می نمودند و این در حالی است که امروزه، روش های بهتر و سریع تری ارائه شده تا متقاضیان خرید پتو، بتوانند به این محصول، دسترسی داشته باشند.

فروش اینترنتی پتو به عنوان یک راهکار خوب و موثر می باشد که از این طریق توانسته ایم اقدام به عرضه مستقیم جدیدترین مدل پتوهای گلبافت نماییم.

پتو گلبافت عروسکی

قیمت پتو گلبافت عروسکی

پتو گلبافت با طرح های عروسکی هم نمونه دیگری از محصولاتی است که می تواند در بازار، نیاز به آن احساس شود اما این که چه طرح هایی برای تولید این دست از پتوهای یک نفره، مورد استفاده قرار می گیرد هم از اهمیت بالایی برخوردار است.

فروش عمده پتو گلبافت، در این مرکز، با ارائه مدل های متنوع این محصولات انجام می شود که پتو گلبافت عروسکی هم در داخل این لیست، قرار دارد.

قیمت پتو 2 نفره گلبافت

قیمت پتو 2 نفره گلبافت برای صادرات به افغانستان

قیمت پتو 2 نفره گلبافت که برای صادرات به افغانستان و یا بازارهای خارجی ارائه می شود، با بازارهای داخلی، کاملا متفاوت می باشد که این امر به دلیل حجم بالای فعالیت در بازارهای صادراتی خواهد بود.

اگر شما بخواهید اقدام به خرید عمده پتو گلبافت نمایید، محصولات بیشماری را می توانیم به شما پیشنهاد نماییم که از جمله آن ها پتو دو نفره برتر خواهد بود.

به بالای صفحه بردن