فروش عمده پتو یک نفره عروسکی طرح مرد عنکبوتی

فروش عمده پتو یک نفره عروسکی طرح مرد عنکبوتی

پتو یک نفره عروسکی با طرح های کارتونی مانند مرد عنکبوتی به بازار عرضه می شود که فروش عمده انواع پتوهایی با چنین مشخصاتی از محصولات شرکت پتو شادیلون مشهد، انجام می شود. این طرح پتو، می تواند در سایز نوزادی، نوجوان و جوان، تولید شود و تمامی آن ها با بهترین جنس و کیفیت در اختیار شما می باشد.

پتو شادیلون مشهد

یکی از تولید کنندگان موفق در عرصه پتو عروسکی، شرکت پتو شادیلون است که این کارخانه پتو بافی در شهر مشهد، فعالیت می نماید و بهره مندی از تکنولوژی های پیشرفته در خط تولیدی این کارخانه، سبب شده تا بهترین و جدیدترین مدل پتوهای یک نفره را با الیاف درجه یک، تولید و عرضه نماید.

پتو چیکا شرکت شادیلون

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

نمایندگی پتو چیکا شرکت شادیلون

نمایندگی پتو شرکت شادیلون، محصولات مانند پتو چیکا را به مشتریان خود عرضه می نماید و این مدل پتوی ایرانی، از مشخصاتی که می توان برای آن ارائه نمود، مربوط به داشتن وزن 2500 تا 3500 گرم بر اساس یک نفره و یا دونفره بودن این محصول، می باشد.

همچنین بسته بندی کارتنی انجام شده برای پتو یک نفره چیکا، به صورت نه عددی و دونفره آن، هفت عددی می باشد و پتو عروسکی هم به عنوان یکی از محصولات دیگر این شرکت خواهد بود که می توانید به خرید عمده آن اقدام نمایید.

پتو چیکا یک نفره

قیمت پتو چیکا یک نفره

در خرید عمده پتو چیکا یک نفره، سوال اول در ذهن هر مشتری، قیمت خرید عمده پتو می باشد که این نوع پتو از سمت شرکت تولید کننده برای هر دو مدل گلدار برجسته و تکرنگ برجسته، با حداقل قیمت 125000 تومان برای نمونه های یک نفره می باشد.

اما این قیمت در بازه های زمانی مختلف، متفاوت بوده و اگر شما بخواهید به خرید عمده پتو چیکا اقدام نمایید، قیمت روز این محصول را با یک تماس می توانید به دست آورید.

پتوی مرد عنکبوتی

خرید پتوی مرد عنکبوتی

برای خرید عمده پتوی مرد عنکبوتی که در دسته پتوهای عروسکی قرار دارد، شما می توانید محصولات شرکت پتو شادیلون را انتخاب نمایید که بهترین کیفیت را هم به شما در کنار طرح های جذاب، ارائه می نماید.

این طرح پتو، هم برای نمونه پتوهای جوان، قابل اجرا می باشد و هم در تولید پتوهای نوجوان، مورد استفاده قرار می گیرد.

پتو یک نفره عروسکی

فروش عمده پتو یک نفره عروسکی طرح مرد عنکبوتی

ما فروش عمده پتو یک نفره عروسکی را در این مرکز، با طرح های متنوعی به انجام می رسانیم تا سلیقه های مختلفی که مشتریان دارند را به خوبی بتوانیم پاسخ دهیم.

در این مسیر، پتو عروسکی مرد عنکبوتی، طرح سیندرلا، فروزن، آدم برفی و … هم از دیگر طرح هایی هستند که تمامی آن ها را از محصولات شرکت پتو شادیلون می توانید انتخاب و سفارش دهید.

به بالای صفحه بردن