خرید بدون واسطه تشک مسافرتی گلسار

خرید بدون واسطه تشک مسافرتی گلسار

تشک مسافرتی گلسار را در نتیجه خرید عمده بدون واسطه، می توانید با بهترین قیمت در بازار خریداری نمایید. این تشک های سبک و راحت، از کاورهای دسته دار هم برخوردار می باشند تا حمل و استفاده از آن ساده تر شود و برای سفارش عمده این محصول می توانید با ما در تماس باشید.

تشک های مسافرتی ارزان

یکی از دیگر تولید کنندگانی که در عرصه کالای خواب، توانسته تشک های مسافرتی ارزان و سبک را به بازار ارائه نماید، شرکت گلسار بوده و تشک های مخصوص مهمان و مسافرتی را در نمونه های کم حجم و با وزن سبک یک نفره، تولید می نماید.

تشک مسافرتی گلسار

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

تشک مسافرتی گلسار

همانطور که گفته شد شرکت گلسار در زمینه تولید تشک مسافرتی، توانسته محصولات خوبی را عرضه نماید که در این میان، تشک هایی با مشخصاتی همچون وزن دو کیلوگرم، سایز یک نفره با اندازه 180*80 سانتی متر، نمونه یکی از محصولات این شرکت می باشد.

این شرکت به منظور افزایش طول عمر تشک های ارائه شده، اقدامات مربوط به دوردوزی و نوار دوزی را با استفاده از بهترین دستگاه های دوخت، به انجام می رساند.

تشک مهمان گلسا

انواع مدل های تشک مسافرتی گلسار

تشک مهمان گلسار طرح MS1، یکی از انواع مدل تشک های یک نفره می باشد که با توجه به الیاف تشکیل دهنده این نوع تشک، امکان شستشوی آن با استفاده از ماشی لباسشویی وجود ندارد.

این طرح و مدل معرفی شده در خصوص تشک مسافرتی گلسار را می توانید در رنگ بندی های قرمز، آبی، قهوه ای و … خریداری کنید.

تشک مسافرتی سبک

تشک یک نفره مسافرتی گلسار

شرکت تولیدی گلسار با تولید تشک مسافرتی سبک و کم حجم خود، محصول مناسبی را وارد بازار نموده است که به نوبه خود، مشتریان زیادی هم خواهد داشت.

شرکت پاندا خواب از مجموعه های فعال در عرصه فروش کالای خواب می باشد که بهترین مدل تشک های سبک و ارزان قیمت را نیز معرفی می نماید.

بهترین مدل تشک

خرید بدون واسطه تشک مسافرتی گلسار

در صورتی که تمایل به خرید بی واسطه انواع تشک مسافرتی از محصولات شرکت گلسار با رنگ بندی های مختلف را داشته باشید، از طریق این مجموعه می توانید ثبت سفارش را انجام دهید.

همچنین این دست از تشک ها با توجه به دارا بودن استانداردهای لازم، می تواند در عرصه صادرات هم نظر تاجران را جلب نماید.

به بالای صفحه بردن