قیمت تولیدی تشک مسافرتی کوچک

قیمت تولیدی تشک مسافرتی کوچک

تشک مسافرتی کوچک از دیگر محصولاتی است که در کارگاه های تولیدی با نام های تجاری مختلفی، تولید و بسته بندی می شود و قیمت تشک یک نفره ارزان مهمان و مسافرتی را می توانید در این مرکز به دست آورده و برای سفارش عمده خود اقدام نمایید.

تشک یک نفره ارزان مهمان

تولیدی تشک مسافرتی در شهر مشهد هم به بهترین شکل فعالیت می نماید و انواع تشک های سبک و کم حجم را برای رده های سنی مختلف، تولید می نماید و تشک های دونفره و یک نفره ابری هم بخش دیگری از محصولات این شرکت ها به حساب می آید.

ابعاد تشک مسافرتی

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

ابعاد تشک مسافرتی

یکی از شاخصه هایی که در خرید عمده مسافرتی می تواند مورد توجه قرار گیرد مربوط به ابعاد و اندازه تشک می باشد و در خصوص تشک های یک نفره مسافرتی، دو سایز 180*80 و 200*90 از جمله سایزهای پرفروش می باشند.

اما تولید تشک مسافرتی به صورت دونفره هم توسط برخی شرکت ها انجام می شود که از وزن های بالای چهار کیلوگرم بر اساس الیاف مورد استفاده، برخوردار می باشند.

تشک مسافرتی کوچک

تشک مسافرتی کوچک

کوچک و کم حجم بودن تشک های مسافرتی سبب شده تا این محصول، برای استفاده در موقعیت های مکانی مختلف و در مسافرت ها، بسیار کاربردی باشد.

تشک مسافرتی گلبافت، نمونه یکی از برندهایی می باشد که در بازار کنونی می توانید به خرید عمده آن اقدام نمایید و دریافت قیمت عمده این محصول و سفارش آن، با یک تماس، امکان پذیر می باشد.

تشک های مسافرتی کوچک

تشک های مسافرتی کوچک را از کجا تهیه کنیم

این که چگونه می توان برای خرید عمده انواع تشک مسافرتی اقدام نمود، در بازار کنونی، جواب و راهکار ساده ای دارد چرا که روش های فروش و تجارت، به نسبت گذشته، تفاوت های بی شماری دارد.

شما از طریق همین سایتی که در آن قرار دارید، می توانید به روزترین مدل تشک های مسافرتی را انتخاب و اقدام به ثبت سفارش نمایید.

قیمت تشک مسافرتی

قیمت تولیدی تشک مسافرتی کوچک

امروزه تولیدی های متعددی در بازار هستند که اقدام به دوخت تشک مسافرتی کوچک نموده اند اما مسئله ای که برای خریداران می تواند حائذ اهمیت باشد، مربوط به قیمت تشک مسافرتی خواهد بود.

ارزان ترین و متنوع ترین مدل تشک های ایرانی را با انتخاب برند گلبافت، می توانید به دست آورید.

به بالای صفحه بردن