پخش عمده تشک مسافرتی لیلیان

پخش عمده تشک مسافرتی لیلیان

تشک مسافرتی لیلیان با بیشترین ظرفیت ممکن در حال تولید بوده که برای پخش عمده انواع محصولات آن، از طریق این سایت هم اقدام نموده ایم و تشک طبی خوش خواب، پتو، لحاف و … هم از دیگر محصولات خواب این شرکت می باشد که می توانید برای سفارش عمده آن ها با ما در تماس باشید.

تشک مسافرتی سبک

شرکت تولیدی لیلیان، در عرصه ملزومات خواب فعالیت می نماید که یکی از آن ها مربوط به تولید تشک مسافرتی سبک می باشد و در کنار آن نیز بهترین نوع تشک های خوشخواب با اندازه های استاندارد تک نفره و دونفره و همچنین به صورت فنر متصل و فنر منفصل را به بازار عرضه می نماید.

محصولات تولیدی لیلیان

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

محصولات تولیدی لیلیان

یکی از محصولات تولیدی شرکت لیلیان، اختصاص به تشک طبی آتروبیک دارد که چنین تشکی، با 72 ماه ضمانت، ارائه می شود و از مشخصه های آن، می توان به تولید شدن آن با استفاده از پارچه ژاکارد 400 گرمی و همچنین الیاف ضد حساسیت اشاره نمود.

همچنین به دلیل استفاده از اسفنج رول 20 میلیمتری، شاهد این مسئله هستیم که استقامت بالایی برای چنین تشک هایی وجود دارد.

تشک مسافرتی لیلیان

تشک مسافرتی لیلیان

در میان تشک های تولیدی شرکت لیلیان، تشک مسافرتی هم از جمله محصولات کاربردی به حساب می آید که کاملا استاندارد و درجه یک، ارائه شده است.

این تشک های خوب و استاندارد با ابعاد 200*90 سانتی متر در اختیار شما بوده و در تولید این دست از تشک های خوب، الیاف خوبی هم استفاده شده است.

تشک طبی لیلیان

قیمت تشک طبی لیلیان

تشک طبی لیلیان با توجه به اندازه و مدل هایی که دارد، قیمت های متفاوتی هم به همراه دارد که شما بر اساس نوع نیاز خود می توانید انواع تشک های طبی را انتخاب و خریداری نمایید.

تشک سوپر طبی آتروپیک، نمونه یکی از تشک های لیلیان می باشد که با توجه به استانداردهایی که دارد، برای جلوگیری از کمردرد می تواند مناسب باشد.

تشک های لیلیان

پخش عمده تشک مسافرتی لیلیان

در پخش عمده محصولات تولیدی لیلیان، تشک مسافرتی یکی از مواردی است که می تواند در اختیار مشتریان قرار گیرد و برای سفارش این محصولات، راه های ساده ای پیش روی شما قرار دارد.

این سایت به عنوان یکی از مراجع دسترس پذیر برای شما خواهد بود که بتوانید انواع تشک با ارزان ترین قیمت ممکن را خریداری کنید.

به بالای صفحه بردن