خرید اینترنتی تشک الیاف لایکو سنتی

خرید اینترنتی تشک الیاف لایکو سنتی

تشک الیاف لایکو به صورت سنتی هم تولید می شود که از پارچه های متقال، تترون و طرح دار برای دوخت این مدل تشک ها، استفاده می شود. وزن الیاف لایکو مورد استفاده برای دوخت و پر کردن تشک هم متفاوت می باشد. تشک سنتی یک نفره آستر رنگی که از تترون رنگی و الیاف لایکو چرب درجه یک، با اندازه 200* 100 سانتی متر و وزن سه کیلویی تولید می شود، یکی از نمونه تشک های سنتی قابل انتخاب در پاندا خواب برای خرید عمده خواهد بود.

 تشک های سنتی

تولیدی تشک پاندا، در زمینه دوخت تشک الیافی مخصوص نوزاد هم فعالیت می نماید که این محصول، با سایز 65*95 سانتیمتر، طراحی و تولید شده است. تشک یک رو با طرح های بچه گانه، به صورت کاوردار تولید می شود تا کیفیت و طول عمر محصول را افزایش دهد. انواع تشک الیافی تک نفره و دونفره هم در این مرکز، در حال تولید بوده که سفارش مستقیم را برای شما امکان پذیر نموده ایم.

تشک با الیاف لایکو

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

تولیدی تشک با الیاف لایکو در مشهد

تولیدی تشک سنتی مشهد، برای پر کردن انواع تشک یک نفره و دونفره خود، از الیاف لایکو استفاده می نماید.

تشک یکنفره لایت دو کیلویی، با کاور تمام شیشه ای، در ابعاد 200*90*10 سانتیمتر تولید می شود.

این مدل تشک یکنفره، می تواند یکی از پیشنهادات پاندا خواب باشد، حال آن که با توجه به تنوع تولیدات تشک ما، می توانیم برای هر نیازی، یک محصول مناسب را پیشنهاد نماییم.

تشک فشرده سنتی

تشک فشرده سنتی کاوردار

مزیت تشک های سنتی، به فشرده بودن الیاف داخل آن، به دلیل دوخت هایی می باشد که برروی آن ها ایجاد می شود. از طرفی، کاوردار بودن تشک سنتی هم عاملی برای نگهداری در مدت زمان طولانی تر خواهد بود.

این که شما بخواهید به خرید عمده تشک سنتی اقدام نمایید، این امر را ضمن ارتباط مستقیم با تولیدی و دریافت پایین ترین قیمت های ممکن، می توانید به انجام رسانید.

تشک یک نفره سنگین ارزان

تشک یک نفره سنگین ارزان

تشک چهار کیلویی، یکی از تشک های یک نفره سنگین سنتی می باشد که دوخت آن، با استفاده از پارچه تترون رنگی انجام می شود و از کاور مناسبی هم برای بسته بندی، برخوردار است.

در پر کردن این مدل تشک های یک نفره سنگین، از الیاف لایکو چرب استفاده می شود که کیفیت درجه یک داشته و از بروز حساسیت هم  جلوگیری می نماید و در نتیجه، یک تشک خوب و باکیفیت، محسوب می شود.

تشک الیاف لایکو

خرید اینترنتی تشک الیاف لایکو سنتی

خرید اینترنتی تشک الیاف لایکو که به صورت تشک سنتی و به همراه ساک تولید می شود را می توانید از طریق مجموعه پاندا خواب تجربه نمایید.

خرید اینترنتی و عمده تشک سنتی، با مدل های متنوعی صورت می پذیرد که هم اکنون، شرکت پاندا خواب، با ارائه مدل های کاملی از تشک های الیافی، به خوبی توانسته پاسخگوی مشتریان خود باشد. سفارش مستقیم تشک الیافی را می توانید از طریق مجموعه پاندا خواب، به انجام رسانید.

به بالای صفحه بردن