صادرات پتو نمدی گلدار ارزان قیمت

صادرات پتو نمدی گلدار ارزان قیمت

پتو نمدی گلدار و ساده از ارزان ترین مدل پتوهایی هستند که امروزه در بازار ایران تولید شده اند و زمینه های صادراتی گسترده ای برای ارسال به کشورهایی همچون عراق و افغانستان را دارند. تامین پتوهای پرنیا می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای انجام فعالیت های تجاری و صادراتی باشد.

یکی از تولید کنندگان مطرح در بازار پتو که توانسته تولید پتوهای نمدی و یا به اصطلاح پتوهای سربازی را به انجام رساند، مربوط به پتو پرنیا می باشد.

این گروه تولیدی، دارای کارخانه وسیعی در شهرک صنعتی قزوین می باشد که ارائه انواع پتوهای ارزان قیمت را برای امور صادراتی و یا بازار داخلی، به انجام می رساند.

پتو نمدی گلدار

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

کارخانه تولید پتو نمدی گلدار

در تولید پتوهای نمدی، الیاف پلی استر و آکریلیک دارای بیشترین میزان کارایی هستند که عاملی برای کاهش قیمت تمام شده نیز خواهد بود.

از ویژگی پتوهای نمدی می توان به ساده و تک رنگ بودن اکثریت آن ها اشاره نمود و از موقعیت های مصرفی خاصی نیز برخوردار هستند.

از جمله کارایی هایی که برای پتوهای نمدی می توان بیان نمود مربوط به ارگان ها، سازمان های نظامی، اردوگاه ها، خوابگاه و … اشاره نمود.

شرکت پرنیا قزوین با تولید بهترین نوع پتوهای مسافرتی با وزن های مختلف، توانسته نیاز بازار را به بهترین شکل تامین نماید.

انواع پتو سربازی

پخش انواع پتو سربازی برای صادرات

در جهت گسترش فعالیت های صادرات پتو به بازار کشورهای خارجی و همسایه که به قیمت های ارزان نیاز دارند، ما توانسته ایم روش های مدرنی برای پخش پتوهای سربازی ارائه نماییم.

در این خصوص با فروش اینترنتی پتو های نمدی یا سربازی، می توان دسترس پذیری به این نوع پتوها را برای تمامی تاجران با بهترین قیمت ها امکان پذیر ساخت.

شما هم در صورتی که تمایل به بهره مندی از سودآوری های این بازار را دارید می توانید خرید عمده انواع پتوها را با یک تماس در این سایت به انجام رسانید.

به بالای صفحه بردن