صادرات تشک تن آسای مدل آسایا

صادرات تشک تن آسای مدل آسایا

تشک تن آسای مدل آسایا از جمله تشک های قابل سفارش در اندازه های تک نفره می باشد که ابعاد استاندارد آن 200*90 سانتی متر بوده و با توجه به نوع الیاف و فنرهای مورد استفاده در آن، قابلیت تحمل وزن تا 90 کیلوگرم را دارد. برای سفارش انواع تشک های ایرانی این شرکت، می توانید با ما در تماس باشید.

یکی از انواع تشک های کلاسیک تولید شده با فنرهای بونل و فریم فلزی 4 میلی متری، مربوط به تشک های آسایا می باشد و لایه بندی های خاص این نوع تشک ها سبب شده تا ارتعاش فنرها برروی بدن، احساس نشود.

با توجه به این که برخی از مشتریان، داشتن قیمت مناسب را به عنوان شاخصه اصلی، مد نظر قرار می دهند، از همین رو تشک های فوق، می تواند نیاز آن ها را رفع نماید.

تشک تن آسای مدل آسایا

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

مشخصات تشک تن آسای مدل آسایا

تشک آسایا گروه تولیدی تن آسای هم در دسته تشک های طبی فنری قرار دارد که در دوخت و تولید این نوع تشک ها از پارچه های ژاکارد معمولی استفاده می شود.

اضافه شدن یک لایه اسفنج ریباند در قسمت سطحی تشک، سبب شده تا این نوع تشک ها هم از خواص و فواید طبی بودن برخوردار باشند.

همچنین استفاده از یک لایه ریباند در این نوع تشک ها هم عاملی برای جلوگیری از انتقال ارتعاشات فنر به سطح تشک بوده و در نتیجه یک سطح خوب و راحت برای خواب فراهم می آورد.

خرید عمده تشک تن آسای

بازار خرید عمده تشک تن آسای

تشک های طبی و فنری تن آسای با انواع مدل های مختلفی به بازار عرضه می شوند که این نوع تنوع، موقعیت را در عرصه صادرات تشک نیز فراهم ساخته است.

به منظور عمده فروشی تشک های شرکت تن آسای، یکی از بهترین مسیرهایی که ارائه خدمات مدرن و کم هزینه را امکان پذیر ساخته است، فروش اینترنتی است.

در فعالیت های صادرات تشک به کشورهای خارجی با توجه به حجم های بالای خرید مشتریان، این امکان فراهم خواهد بود که بتوانید انواع تشک های خوب را با بهترین قیمت ممکن تهیه نمایید.

به بالای صفحه بردن