قیمت تشک تن آسای یک نفره در کرج

قیمت تشک تن آسای یک نفره در کرج

تشک تن آسای یک نفره در مدل های آسایا، آرمتی، اسپینو، بایوکر، سوپر مدیکال و … تولید شده اند که در بازار کرج و دیگر شهرهای ایران، شما امکان سفارش عمده این نوع تشک های ایرانی را با بهترین قیمت خواهید داشت. برای شروع همکاری به منظور خرید عمده تشک های خوب، می توانید با ما در تماس باشید.

کارخانه تولید کننده تشک تن آسای، از عرضه کنندگان تشک های خوب و باکیفیتی می باشد که در اندازه های تک نفره و دونفره و منطبق با استانداردهای روز اروپا را به بازار عرضه می نماید.

یکی از انواع بهترین تشک های این شرکت که با رویه های ارگانیک نیز تولید شده است، مربوط به تشک های اسپینو بوده و در ادامه می توانید با مشخصات این نوع تشک ها آشنا شوید.

تشک تن آسای یک نفره

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

ویژگی تشک تن آسای یک نفره مدل اسپینو

همانطور که می دانید تولید کنندگان تشک های طبی و فنری، همواره در تلاش هستند تا محصولاتی خاص را به بازار عرضه نمایند و از این طریق، علاوه بر ایجاد موقعیتی برای خواب راحت، به حفظ سلامتی خانواده ها نیز کمک نمایند.

تولیدی تشک تن آسای هم یکی از مجموعه های موفق در این عرصه می باشد که توانسته تشک های اسپینو خود را با بهترین کیفیت به بازار عرضه نماید.

این نوع تشک ها از فنرهای پاکتی تشکیل شده اند و از دیگر مشخصه های آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • فوم هوشمند
  • فنر پاکت اسپرینگ
  • ریباند هشتاد کیلویی با قطر شش سانتی متری
  • پارچه گردبافت آلوئه ورا
  • سطح حفره حفره

این نوع تشک ها با توجه به لایه بندهایی که دارند، از طول عمر بالا و استحکام ویژه ای هم برخوردار هستند.

پخش عمده تشک

پخش عمده تشک با قیمت مناسب

قیمت مناسب تشک با توجه به کیفیت و طول عمر و همچنین خدمات پس از فروش آن سنجیده می شود.

اگر به دنبال تشک هایی هستید که با فروش آن، رضایت مندی مشتریان خود را کسب نمایید، ما به شما تشک های شرکت تن آسای را پیشنهاد می کنیم که با انواع مدل های مختلف در این مرکز، برای فروش عمده ارائه شده اند.

به بالای صفحه بردن