قیمت روبالشی لایکو اصل

قیمت روبالشی لایکو اصل

قیمت روبالشی لایکو با برند اصل و باکیفیت را برای خرید عمده می توانید از طریق گروه پاندا خواب دریافت نمایید. بالش و روبالشی، روتختی، سرویس های خواب و … از تولیدات گروه لایکو می باشد که تمامی این محصولات را با بهترین قیمت ممکن به دست مشتریان خود می رسانیم.

روبالشی مارک لایکو

اگر در صنعت کالای خواب، به دنبال آن هستید که محصولات برند و شناخته شده ای را ارائه نمایید، روبالشی ها هم می توانند محصولات مناسبی باشند که توسط کمپانی های بزرگی همچون لایکو، در حال تولید بوده و علاوه بر این، به صورت سرویس روتختی، بسته بندی و عرضه می شوند.

روبالشی لایکو

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

روبالشی لایکو

برند لایکو از فعالان بزرگ عرصه کالای خواب می باشد که محصولات خوبی را در زمینه هایی همچون روبالشی، بالش، روتختی و دیگر ملزومات خواب، ارائه نموده است.

یکی از این محصولات بسیار کاربردی، روبالشی بوده که از جنس ساتن و پنبه ای تولید می شود و اندازه استاندارد ارائه شده برای چنین محصولی، 50*70 بوده که با توجه به مغزی دوزی انجام شده، از کیفیت و طول عمر بالاتری برخوردار است.

انواع روبالشی لایکو

انواع روبالشی لایکو

روبالشی لایکو همواره می تواند ارائه کیفیت تضمین شده را در کنار طرح های جذاب و متنوع، امکان پذیر نماید و یکی از نمونه کارهای ارائه شده توسط این مجموعه، اختصاص به مدل هرنس سرخانی دارد.

چنین مدل روبالشی هایی با لبه سه سانتی تولید شده و نرمی و لطافت آن به گونه ای است که خواب راحتی را امکان پذیر می نماید.

فروش روبالشی لایکو

نمایندگی فروش روبالشی لایکو

با وجود فروش روبالشی لایکو از طریق نمایندگی آن، ما مسیر ساده تر و دسترس پذیرتری را هم ایجاد نموده ایم تا از طریق آن، مشتریان بتوانند به قیمت های نمایندگی برای خرید عمده روبالشی دست یابند و انجام این امر را با کمترین هزینه ممکن، امکان پذیر نمایند.

گروه پاندا خواب با فعالیت های گسترده خود در زمینه کالای خواب، توانسته بهترین نمونه روبالشی های ممکن را ارائه نماید و شما هم برای خرید عمده، می توانید با ما ارتباط برقرار نمایید.

قیمت روبالشی لایکو

قیمت روبالشی لایکو اصل

روبالشی لایکو در صورت اصل بودن، از بالاترین طول عمر ممکن برخوردار است و علاوه بر این، دارا بودن تنوع کار هم می تواند یک شاخصه مثبت و رقابتی دیگر به حساب آید.

خوشبختانه مسیر ایجاد شده برای همکاری های تجاری به گونه ای است که بهترین مدل روبالشی های بازار را به دست شما عزیزان برسانیم.

به بالای صفحه بردن