فروش عمده روبالشی ضد آب

فروش عمده روبالشی ضد آب

روبالشی ضد آب از دیگر کارهایی است که برای فروش عمده آماده نموده ایم که این نوع روبالشی ها، با دارا بودن خواص منحصر به فرد خود، از نفوذ مایعات، جلوگیری می نمایند و کشور ترکیه، تولید کننده چنین روبالشی هایی با مارک ایسیمو می باشد که در بازار ایران هم امکان خرید عمده آن وجود دارد.

تولید روبالشی

امروزه در تولید روبالشی ها، خلاقیت های بسیاری ارائه شده که یکی از دیگر موارد آن، مربوط به تولید روبالشی ضد آب خواهد بود که از پارچه های صد در صد میکرو فایبر، تولید شده و چنین محصولی، از قابلیت نفوذناپذیری مایعات، برخوردار است.

روبالشی ضد آب

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

روبالشی ضد آب

روبالشی ضد آب به عنوان یکی از روبالشی های بسیار کاربردی در بازار امروزی می باشد که چنین محصولی از کشور ترکیه، با بهترین کیفیت ممکن، در حال واردات است و شرکت تولید کننده این محصول، ایسیمو می باشد.

از مشخصات ظاهری چنین روبالشی هایی می توان به ابعاد 70*50 سانتی متری با وزن 200 گرم اشاره نمود و با توجه به جنس و کیفیتی که دارد، شما می توانید به سادگی برای شستشوی آن نیز اقدام نمایید.

روبالشی های ضد آب

مکانیزم روبالشی های ضد آب

روبالشی ضد آب آلریز از نمونه روبالشی های خوب و جدید در بازار می باشد که به همراه روتختی هم امکان خرید عمده آن وجود دارد.

چنین محصولاتی با توجه به مقاومتی که در برابر آب و مایعات دارند، سبب می شود تا از نفوذ مایعات به داخل بالش و تشک، جلوگیری نموده و در نتیجه، شرایط خواب را به صورت کاملا بهداشتی، حفظ می نماید.

قیمت روبالشی ضد آب

قیمت روبالشی ضد آب در بازار

در بازار کنونی، روبالشی های ضد آب، با نمونه های مختلفی ارائه می شود که از همین رو، نیاز به این خواهد بود که بهترین قیمت ممکن در اختیار مشتریان قرار گیرد.

گروه پاندا خواب به عنوان یکی از مجموعه هایی است که به شما مشتریان، همواره قیمت های روز را ارائه می نماید و برای سفارش روبالشی های خوب و جدید، می توانید با ما در تماس باشید.

فروش عمده روبالشی ضد آب

فروش عمده روبالشی ضد آب

فروش روبالشی ضد آب هم از طریق پاندا خواب، عمده انجام می شود و فروشگاه های مختلفی که نیاز به خرید روبالشی ترک داشته باشند، این قابلیت را دارند که با یک تماس، محصولات مورد نیاز خود را تامین نمایند.

هم اکنون نیز بهترین روبالشی های ضد آب برای عمده فروشی، وجود دارد که کافی است ارتباط خود را با ما برقرار نمایید.

به بالای صفحه بردن