قیمت فروش تشک ویستر تک نفره

قیمت فروش تشک ویستر تک نفره

تشک ویستر تک نفره که برای فروش عمده با نازلترین قیمت ارائه شده اند، می توانند با مدل های هورداپدیک، ویستا، ناژین، کرون ویستر، مارینا، ویسکو ویستر، ویس پاکت، دکتر ویستر، دکتر ویستر ارتوپدیک و … قابل سفارش باشند که این سایت، یک مرجع برای خرید انواع تشک های طبی فنری مورد نیاز شما خواهد بود.

تشک های طبی اسفنجی هورداپدیک هم از دیگر تشک های گروه تولیدی ویستر قزوین می باشد و این نوع تشک ها برای اندازه های تک نفره با عرض 90، 100و 120 سانتی متری تولید می شوند.

ارتفاع 18 سانتی متری این نوع تشک ها با طول دو متری تولید می شوند و عایق حرارتی آن از جنس نمد ترموفلت است.

تشک ویستر تک نفره

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

مشخصات تشک ویستر تک نفره اسفنجی

تولید تشک های اسفنجی با اسکلت غیر فنری انجام می شود. در این نوع تشک ها از یک یا چند نوع اسفنج استفاده شده است.

از انواع اسفنج های مورد استفاده در تولید تشک های ویستر، می توان به فوم پلی اورتان، مموری فوم، فوم لاتکس و دیگر فوم ها اشاره نمود.

تولید این نوع تشک های اسفنجی با دانسیته های مختلف سبب شده تا بتوان برای راحتی مشتریان مختلف، گزینه های گوناگونی را پیشنهاد نمود.

تشک های مموری فوم دار، نسل جدیدی از تشک های طبی در بازار می باشد که استفاده از آن هم در میان خانواده ها در حال رواج بوده و گروه تولیدی تشک ویستر هم بهترین نمونه های آن را تولید و عرضه نموده است.

تشک ویستر با قیمت ارزان

سفارش عمده تشک ویستر با قیمت ارزان

بدون شک هر مشتری که قصد خرید عمده تشک ویستر را داشته باشد، مهم ترین و اصلی ترین شاخصه ای که مد نظر خود قرار می دهد، قیمت خرید تشک خواهد بود.

با حذف واسطه ها، کمک موثری می توان در ارائه قیمت های مناسب برای تشک های ویستر ارائه نمود.

در حال حاضر دراین سایت به عنوان مرجع فروش تشک های ویستر، می توانید با بهترین قیمت ها اقدام به خرید تشک های مورد نیاز خود نمایید.

به بالای صفحه بردن