بازار فروش تشک تن آسای نوجوان مشهد

بازار فروش تشک تن آسای نوجوان مشهد

تشک تن آسای نوجوان از دیگر تشک های تک نفره این گروه تولیدی می باشد که در بازار کنونی، فروش عمده آن به روش اینترنتی انجام شده تا در نتیجه این امر، بتوان دسترس پذیری را برای تمامی نقاط ایران، فراهم نمود و سفارشات خود را با یک تماس می توانید در اختیار واحد فروش پاندا خواب قرار دهید.

از گروه تولید کنندگان تشک های خوب ایرانی، می توان به مجموعه تشک تن آسای اشاره نمود که در زمینه تشک های کودک و نوجوان هم توانسته استانداردهای لازم را رعایت نماید.

این نوع تشک های تک نفره با استفاده از الیاف پلی استر تولید شده اند که همین مسئله به عدم ایجاد حساسیت نیز کمک موثری می نماید.

تشک تن آسای نوجوان

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

معرفی تشک تن آسای نوجوان مدل آراد

یکی از ساده ترین تشک های فنری گروه تولیدی تن آسای، مربوط به تشک های نوجوان این مجموعه می باشد که متشکل از اسکلت فنری با فنرهای بونل می باشد.

این فنرها از قطر 2/2 برخوردار هستند و با توجه به این که لایه بندهای زیادی در تولید این نوع تشک ها مورد استفاده قرار نگرفته است، از همین رو برای وزن های بالا، توصیه نمی شود.

با توجه به اسکلت ساده مورد استفاده در تولید تشک های فنری آراد شرکت تن آسای، پیشنهاد می شود برای رده سنی کودک و نوجوان مورد استفاده قرار گیرد چرا که وزن بالایی ندارند.

در تولید این مدل تشک ها، ابعاد 180*80 و 130*70 سانتی متر لحاظ می شود و جنس پارچه آن نیز ژاکارد معمولی است.

تشک تن آسای

سفارش انواع تشک تن آسای

گروه تولیدی تشک تن آسای، یک مجموعه منحصر به فرد می باشد که عرضه کننده انواع تشک های خوب ایرانی با کیفیت تضمین شده است.

شرکت های پخش کننده کالای خواب در تمامی شهرهای ایران با انتخاب تشک های خوب و باکیفیت گروه تولیدی تن آسای، می توانند خرید عمده آن را نیز به سادگی به انجام رسانند.

فعالیت های این سایت بر محور عمده فروشی تشک های خوب ایرانی می باشد و پیشنهاد تشک های تن آسای هم می تواند نیاز مشتریان متعددی را رفع نماید.

به بالای صفحه بردن