نمایندگی فروش اینترنتی تشک تن آسای تهران

نمایندگی فروش اینترنتی تشک تن آسای تهران

تشک تن آسای تهران هم از طریق نمایندگی فروش عمده اینترنتی، قابل تامین خواهد بود. این نوع تشک های خوب ایرانی با انواع مدل های آرمتی، آسایا، اکسیژن پلاس، ایندرا، سارینا، ترمو اسپا و … قابل فروش هستند که در این سایت می توانید انواع مدل و اندازه های آن را انتخاب و سفارش دهید.

استفاده از مموری فوم از جمله اصلی ترین لایه هایی است که در تولید تشک های ترمو اسپا به کار می رود و در کنار آن نیز وجود فنرهای منفصل هم یکی از دیگر ویژگی های ساختاری این نوع تشک ها محسوب می شود.

نرمی و راحتی تشک های ترمو اسپا به دلیل وجود لایه های فوم هوشمند در هر دو طرف تشک می باشد که از ضخامت شش سانتی متری برخوردار هستند.

تشک تن آسای تهران

آنچه در این مقاله خواهیم خواند:

بازار فروش تشک تن آسای تهران

تشک های خوب تن آسای، امروزه به یکی از برندهای خوب و معروف در بازار ایران تبدیل شده اند که با توجه به دارا بودن استانداردهای لازم، امکان صادرات آن نیز به بازار کشورهای خارجی فراهم می باشد.

اما مسئله مهمی که وجود دارد مربوط به نحوه تامین انواع تشک های تن آسای خواهد بود.

امروزه خدمات اینترنتی فروش و تجارت، به یک ابزار قدرتمند در راستای تجارت های داخلی و خارجی تبدیل شده است.

به همین منظور می توانید تمامی تشک های گروه تولیدی تن آسای را در این مرکز انتخاب نمایید و در نتیجه با سفارش آن ها، در کمترین زمان نیز دریافت نمایید.

تشک تن آسای ترمو اسپا

مشخصات تشک تن آسای ترمو اسپا

فوم هوشمند به همراه فنر پاکتی، اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده این نوع تشک ها می باشند که به نرمی و راحتی هر چه بیشتر تشک ها نیز کمک نموده است.

همچنین در بخش دیواره تشک هم از اسفنج های 42 کیلوگرمی استفاده می شود که همین مسئله هم عاملی برای افزایش طول عمر و کیفیت این نوع تشک ها محسوب خواهد شد.

وجود مموری فوم یا فوم هوشمند در این نوع تشک ها سبب می شود تا متناسب با دمای بدن، تغییر دما داده و از طرفی با توجه به قسمت های مختلف بدن نیز منطبق شود. جهت استعلام قیمت تشک با انواع برند با همکاران ما در واحد فروش مجموعه پاندا خواب در ارتباط باشید.

به بالای صفحه بردن